DiFreight
МИ ЦІНУЄМО НАШУ РЕПУТАЦІЮ І ЛЮДЕЙ,
ЯКІ РАЗОМ З НАМИ ЇЇ ПІДТРИМУЮТЬ

Кожен член команди розуміє для чого він тут
Утворилася 30 липня 2020 року як результат злиття декількох компаній, об'єднання людей і принципів для досягнення масштабних цілей і поліпшення логістичного сервісу на планеті Земля.
Компанія Difreight
Про нас в цифрах
Відправили перше збірне авіа в США
15 березня
2020
З'явився перший співробітник у відділі продажів
13 липня
2020
Відправили перший збірний контейнер
до США
30 січня
2020
Відправили перший збірний контейнер
з Китаю в Україну
15 вересня
2020
За перший рік роботи відправили:
збірних контейнерів з України в США
26
збірних контейнерів з Китаю в Україну
13
збірних авто з України в Європу (Німеччина і Британія)
20
збірних авіа з України
в США
26
Загальна географія країн
23
збірних контейнера
з України в Канаду
2
морських відправок з Китаю в США
20
більше
фбм відправок по США
більше
7000
Наші послуги
Польша - США
Доставка вантажів морем та авіа з Польщі до США на комерційні склади, а також на склади Амазон.
Україна - Європа
Перевезення вантажів з України в Європу від 1 палети на склад Вашого покупця в Європі або на склад Амазон в оптимальні терміни та за вигідними тарифами.
Україна - США
Збірна відправка товарів з України в США на комерційні склади, а також на склади Amazon.
Викупи у Китаї
Підрозділ DiFreight 1688 спеціалізується на викупі товарів на сайтах Taobao, 1688 і виступає посередником по доставці товарів з Китаю: від вашої заявки на нашому сайті до отримання готового замовлення в Україні.
Китай - Україна
У послугу входить перевезення вантажів з Китаю в Україну в складі збірного контейнера, а також портові та вантажно-розвантажувальні роботи. Забираємо ваш вантаж у постачальника, привозимо на склад в порту, завантажуємо в контейнер, перевозимо морем і доставляємо на митницю в Україні.
Пошук постачальників в Китаї
Ми знаходимо і перевіряємо всі товарні пропозиції, на підставі прийнятого від Вас технічного завдання. Результат такого пошуку - таблиця з ціновими пропозиціями, характеристиками та передачею даних всіх діалогів з кожним постачальником.
Послуга для українських виробників, які планують реалізовувати товари в Європі та не переплачувати за складські послуги. Відправки кожного тижня від 30 посилок.
Посилковий сервіс
Оптимізуйте оброблення великих партій вантажів, минаючи процес зберігання, — використовуйте послугу крос-докінгу.
Крос-докінг
Автоматизація складських процесів, від зберігання, оброблення та доставлення ваших товарів
Фулфілмент
Подяки від наших клієнтів
"Компания, которой я доверяю на все 100% и всем рекомендую, команда профессионалов, ребята, спасибо, что есть."
Олексій Поліщук
Олег Жажков
"Это действительно хороший сервис! Хорошая компания в Украине по доставкам из других стран в США и Европу. И для Amazon."
"Отримав першу доставку. Все сподобалось. Товар не пошкоджено, коробки не побиті, нічого не пропало.
По вазі все вірно, не завищують як інші компанії. Ціни хороші, фіксовані. Одним словом все чітко.
Хочу відзначити менеджера Івана, це людина яка зробить все можливе і неможливе щоб клієнт залишився задоволений. Велике особисте Спасибі.
Так тримати..."

Євген
"Начал работать с этой компанией, уже привезли первый заказ, прорабатываем следующий. Сотрудничать понравилось. Все четко, всегда на связи. Есть с чем сравнивать...пытался сработаться с 2 и 3мя подобными компаниями, но все очень долго в плане проработки заказа, часто не дозвониться, короче, посты на фб поразмещали, а людей нормальных нет. Данной компанией доволен. Рекомендую."
Євген
"Просчитывала и сопровождала доставку менеджер Карина, с момента заказа и до получения груза. Все пришло без задержек. Спасибо за профессиональную работу, будем обращаться!"
Вікторія Митичева
"Доставку груза из Гонконга сопровождала менеджер Карина. Все было в согласованные сроки по приемлемым ставкам. Прекрасная работа. Теперь сотрудничаем с менеджером Иваном. Профессионально, оперативно, конкурентные цены. Хорошая компания!"
Юлія
"Долго подбирали подходящую компанию, наткнулись на Дифрейт и сразу поехали на переговоры. Ответили на все вопросы, помогли на каждом этапе выкупа, доставки.
Будем и дальше сотрудничать, всем рекомендую."
Дарья
"Хорошая компания! Все на высшем уровне !! Настоятельно рекомендую!"
Христина Наюк
"Зробили замовлення, все прийшло швидко і без нюансів, у умовлені строки, компанію рекомендую!"
Олександр
"Очень рад, что мой путь пересекся с данной компанией. На данный момент только положительные эмоции! Продолжаю сотрудничать Сам и рекомендую Всем!
Отдельная Благодарность специалисту в логистике - Тишечко Олегу!! Всегда на связи, подскажет, поможет."

Роман
"Превосходное обслуживание клиентов, безопасная доставка и разумная цена!
Полностью рекомендую!"
Лілія Ковальчук
Скористався послугами компанії вперше. Дуже задоволений: все чітко, професійно, товар прибув неушкодженим, прийнятний термін доставки. Особлива подяка менеджеру Тішечко Олегу, який супроводжував переміщення вантажу з самого початку і при цьому терпляче роз'яснював всі нюанси мені, як новачку. Обов'язково скористаюся послугами компанії наступний раз і буду рекомендувати знайомим та друзям.
Геннадій
"С начала 2021 года наша компания начала наполнять товарами свои интернет-магазины: UaWest.com & GloryMix.Ua, пользуясь услугами компании DiFreight. За полгода совместной работы хочу обратить ваше внимание на понравившиеся нам моменты в работе компании DiFreight. 1. Заказ на выкуп формируется просто и понятно: ссылка, количество, цена в юанях - больше от нас ничего не нужно. Далее менеджер Максим передает информацию для выкупа закупщику находящемуся в Китае. 2. Закупщик работает быстро - выкупает за сутки, что позволяет успевать за акциями китайских продавцов. 3. Далее продавцы отправляют товары на склад DiFreight в Китае, где происходит консолидация и проверка грузов. Как и везде, на этом этапе случаются утраты нескольких единиц товара. 4. DiFreight без задержек делает возврат финансов за эти штучные утери, даже если это не их вина, а вина отправителей или китайских транспортных компаний. 5. DiFreight самостоятельно переводит в Китай деньги на выкуп товаров. 6. Финансовые расчеты прозрачны, можно их видеть. 7. DiFreight самостоятельно готовит все документы для ТО в Украине. ПОДВЕДУ ИТОГ: DiFreight - это БЫСТРО, НАДЕЖНО, ПРОЗРАЧНО и ЛЕГКО."
Валерій
Зв'язатися з нами
Маєте питання або пропозиції? Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом. Будемо раді новим ідеям і відповімо на Ваші запитання:
Вілправляючи форму, ви погоджуєтесь на обробку персональних даних відповідно нашої політики конфіденційності
Вишневе, вул. Київська, 4
Ukraine