DiFreight
Митний брокер - хто це?
Митний брокер - хто це?
Митний брокер - хто це?

Це посередник у вигляді фізичної або юридичної особи, що представляє інтереси замовника послуг з розмитнення та митного оформлення товарів.

Співпраця з кваліфікованим митним брокером забезпечує стабільну роботу бізнесу і постійний прибуток, а також сприяє мінімізації ризиків.

Головними критеріями при підборі митного представника для взаємної діяльності вважаються:

1. Наявність відповідної ліцензії по наданню послуг посередницької діяльності митного брокера. В обов'язковому порядку він повинен бути включений до Державного реєстру митних брокерів, це гарантує якість наданих брокерських послуг і фінансову відповідальність в розмірі страхового внеску;
2. Місце розташування офісу поблизу митного поста, що полегшить оформлення вантажів при розмитненні;
3. Позитивна репутація брокерської організації і наявність відповідних документів у співробітників, а також можливість для ознайомлення з результатами її попередньої діяльності;
4. Позитивна історія і досвід оформлення вантажів з конкретної групи ТНЗЕД за прикладом потрібного вам;
5. На яких митних постах брокер має досвід роботи;
6. Наявність в робочому офісі митного брокера потрібної оргтехніки з встановленими ліцензійними програмами для проведення митних операцій, в тому числі, набору даних за вантажною митною декларацією, наявність штампів і печаток з даними фірми.

Співпрацюючи з митним брокером, ви, як клієнт, повинні бути впевнені в тому, що не буде додаткових труднощів під час проходження товару через митницю. Ви будете захищені від митних ризиків та втрат.

У законодавство України часто вносяться зміни, що стосуються митного оформлення товарів, які перевозяться через кордони. При виконанні міжнародних транспортних перевезень різна митна документація може знадобитись у будь-якій точці переміщення вантажу. Від власника вантажу вимагається не тільки знання законодавства країни-відправника, але також країн за маршрутом слідування вантажу. Компанія DiFreight надає Вам послуги надійного митного брокера у країні відправлення вантажу, а також у місці призначення вантажу.

Статті, які можуть вам сподобатись
Хочеш отримувати регулярний корисний контент?
Залиш свою пошту