DiFreight
Збірні вантажі
Збірні вантажі
Збірні вантажі

Розвиток інтернет-торгівлі закономірно породило зростання попиту на доставку різних товарів. Практично кожна людина вже встигла випробувати доставку з-за кордону. Останнім часом дедалі частіше доставку вантажів почали замовляти з Китаю. Товари в цій країні дешевші, а їх вибір різноманітніший, проте тут же гостро постає питання про доставку. Кожен бажає отримати товар цілим і найближчим часом.

Будучи покупцем дрібногабаритного вантажу, варто подумати про можливість скористатися збірними перевезеннями. Замовляти та оплачувати окрему машину для перевезення, наприклад, трьох стільців недоцільно та дорого, а знайти того, хто зробить це «по дорозі» та за розумну ціну – не легко. Варто звернути увагу на фірми, що спеціалізуються на наданні послуг з доставки збірних вантажів.

Що таке збірний вантаж

Збірний вантаж - це партія вантажу, скомпонована з окремих одиниць товару або партій малих обсягів, що належать різним замовникам, яка доставляється одним транспортним засобом у попутному напрямку.
Об'єктом перевезення є дрібногабаритний вантаж. У різних фірмах є різні обмеження для такого відправлення.

Обмеження можуть стосуватися як ваги, і габаритних розмірів товару.

Зазвичай відбувається збір вантажів від різних замовників у єдиному місці – спеціально пристосованому для цих цілей складі. Далі товари сортуються відповідно до маршрутів та виду транспорту.
Найчастіше збірні вантажі перевозяться автомобільним транспортом. Однак, сьогодні також часто практикуються міжнародні перевезення консолідованих партій вантажів за допомогою залізничного, водного та авіаційного транспорту.

Переваги збірних вантажів

До основних переваг такого роду перевезень варто віднести їх економічність. Заощаджує гроші замовник за рахунок того, що він оплачує не весь вантажний простір, а лише його частину, яка безпосередньо зайнята партією його товару.
Крім того, ті, хто встиг випробувати цей вид доставки, відзначають, що збірна доставка - це зручно, оскільки вона виконується за принципом «до дверей».

Переваги збірних перевезень:

- знижена вартість послуг.
- відсутність організаційних проблем. Перевізник сам вирішить за Вас усі організаційні питання, тому у відправника не виникне потреби самостійно продумувати способи та алгоритм доставки вантажу. Це робить компанія.
- Повна відповідальність перевізника за збереження вантажу та дотримання термінів доставки.
Недоліки збірних вантажів:
- Не підійде для товару, що швидко псується.
- Габаритні та масивні товари можуть не прийняти до перевезення.
- Обов'язкове ретельне індивідуальне пакування.

Як відбувається транспортування збірних вантажів?

1-й етап – транспортування вантажу відправника на збірний пункт, де товари збираються до партії залежно від напряму пункту призначення.
2-й етап – обробка доставлених вантажів, у тому числі додаткова упаковка.

3-й етап – підготовка та оформлення документів, необхідних для перевезення вантажу, у тому числі митних.
4-й етап - відправка вантажу (навантаження-розвантаження) та забезпечення його безпеки під час шляху прямування.
5-й етап – доставка одержувачу.

Залежно від місця, куди слідує вантаж, збірну доставку можна поділити на:

- доставку «до дверей» (у разі, доставляється товар прямо за вказаною відправником адресою, у своїй час доставки обговорюється окремо);
- доставку до терміналу видачі (можливо за наявності у фірми-перевізника складів у цьому регіоні, а забрати товар можна лише у робочий час цього складу).

Скориставшись послугами нашої компанії з перевезення збірного вантажу, ми гарантуємо Вам:

- Суворе дотримання термінів доставки.
- Перевезення вантажів здійснюється за розкладом, що дозволяє одержувачу підготуватися до прийому товару та планувати свою діяльність.
- Фахівці нашої компанії роблять все можливе, щоб товар був доставлений одержувачеві якомога раніше. За оперативністю доставки збірних вантажів з Китаю, наша компанія займає лідируючі позиції на ринку.

Грамотні фахівці в галузі логістики, розроблять такий маршрут доставки, який дозволить кожному адресату отримати товар у найстисліші терміни.

Наша фірма гарантує збереження вантажу, а у разі його знищення або пошкодження з вини, ми готові нести відповідальність у встановлених законом порядку та терміни.

Грамотна логістична політика нашої компанії, накопичений багаторічний досвід та компетенції, дають нам можливість запропонувати своїм клієнтам нижчі тарифи на перевезення, а також гарантувати їм стабільно високі стандарти якості та сучасний рівень сервісу.

Збірний вантаж, що відправляється з Китаю, перевозиться з повним контролем фахівців нашої компанії. Це дозволяє адресату своєчасно отримати вантаж у цілості та безпеці.

Бажаєте співпрацювати з надійними перевізниками? Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом.
сборные грузы
Статті, які можуть вам сподобатись
Хочеш отримувати регулярний корисний контент?
Залиш свою пошту