DiFreight
Умови поставки з Китаю: як зробити так, щоб товар прийшов вчасно та без пригод?

Умови поставки з Китаю: як зробити так, щоб товар прийшов вчасно та без пригод?

Умови поставки з Китаю: як зробити так, щоб товар прийшов вчасно та без пригод?

Інкотермс — це міжнародні комерційні умови, які дозволяють підприємцям імпортувати та експортувати товар. Сьогодні ми поговоримо про інкотермс для закордонних морських перевезень. Важливо, що в цій статті ви знайдете тільки загальну інформацію по 5 видах інкотермса. В наступних випусках ми більше детально розкриємо інформацію по кожному виду, тому підписуйтесь на наш блог і слідкуйте за новинами.
ExWorks (EXW)

ExWorks (EXW) – цей термін покладає на продавця мінімальні обов'язки. Він виконує своє зобов'язання з постачання та знімає з себе відповідальність за товар, коли він передає товар у розпорядження покупця на своєму підприємстві (заводі, фабриці, складі тощо). Іншими словами це "самовивіз".

Free on Board (FOB)

Free on Board (FOB) – за умовами FOB на покупця покладаються обов'язки щодо очищення товару від мит для його експорту. Перевалку та доставку вантажу до порту навантаження повністю оплачує продавець.

Delivered Duty Paid (DDP)

Delivered Duty Paid (DDP) – продавець несе всі ризики та витрати, пов'язані із ввезенням товару, включаючи оплату податків, мит та інших зборів, що стягуються під час ввезення товарів, страховкою вантажу.

Cost, Insurance and Freight (CIF)

Cost, Insurance and Freight (CIF) вартість, страхування та фрахт – означає, що продавець зобов'язаний сплатити витрати та фрахт, необхідні для доставки товару у вказаний порт призначення, однак ризик втрати чи пошкодження товару, а також вартість страхування вантажу.

Delivered duty unpaid (DDU)

Delivered duty unpaid (DDU) доставка без сплати митниці – на продавця покладаються всі витрати, пов'язані з транспортуванням та передачею товару у зазначеному місці призначення, за винятком, якщо буде потрібно, будь-яких зборів - "any duty", що стягуються при ввезенні товару до країни призначення.

Під час консультації ми підберемо потрібний вид інкотермс під вашу ситуацію та організуємо перевезення під ключ. Для замовлення консультації напишіть нам чи дзвоніть за номером:

Зв'язатися з нами
Маєте питання або пропозиції? Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом. Будемо раді новим ідеям і відповімо на Ваші запитання:
Вілправляючи форму, ви погоджуєтесь на обробку персональних даних відповідно нашої політики конфіденційності
Вишневе, вул. Київська, 4
Ukraine
Статті, які можуть вам сподобатись
Хочеш отримувати регулярний корисний контент?
Залиш свою пошту