DiFreight
Авіадоставка з Китаю всього за 12,5$!


Авіадоставка з Китаю всього за 12,5$!


Авіадоставка з Китаю всього за 12,5$!

Найшвидший та найнадійніший спосіб доставити товар з Китаю — замовити авіадоставку. Особливо, за такими тарифами, які діють у нас наразі. Але про це згодом. Сьогодні поговоримо про те, які особливості, строки та умови доставки з Китаю наразі пропонують авіакомпанії. А також розкажемо, як замовити авіаперевезення у нас всього за 12,5$ і:
- які вантажі ми беремо в роботу
- які реальні терміни доставки
- які товари підлягають попередньому розрахунку у логіста
- як довго буде діяти акція 12,5$ за кг

Читайте статтю та дізнавайтеся, як доставити свій товар з Китаю в Україну вигідно і без факапів.

Особливості, терміни, ціни доставки з Китаю

Згадаємо, що підприємці не просто так обирають співпрацювати з Китаєм. А саме тому, що доставляти товар з цієї країни сильно вигідніше ніж з інших. Також слід зазначити і низьку собівартість китайського товару при збереженні його гарної якості (яка за останні десятиліття сильно покращилась). Ну і питання маржинальності — замовляєте в Китаї за однією ціною, в Україні накручуєте вартість в 10-20 разів більше.

Але чим же все ж таки перевозити все добро?

Найдовше — морським транспортом. Найшвидше та надійніше — авіаперевезеннями. Обираючи другий варіант, слід знати, що авіаперевезення — це:

- Дорожче за вартістю, але за 15-20 днів товар буде в Україні.
- Надвисокий рівень безпеки вантажу. Саме тому, якщо ви перевозите цінний товар, слід обирати авіадоставку і ніщо інше.
- Доставляти повітрям варто, якщо у вас швидкопсувні товари, товари невеликої партії чи вам просто палає отримати вантаж якомога швидше.
- Мінімальний ризик втрати чи пошкодження товару, бо при авіаперевезеннях товар частіше за все летить одним рейсом і не перезавантажується з борту на борт.


Відповіді експертів на найпоширеніші питання

"Скільки коштує авіаперевезення з Китаю і як розрахувати вартість?"
Наразі у нас встановлена ціна — 12,5$ за кг на найближчі 3 місяці. Більш того, за цю ціну ви отримуєте не тільки перевезення, але й особистого менеджера, який супроводжуватиме вас і ваш товар під час перевезення. Розрахунок вартості відбувається при визначенні: категорії вантажу, ваги товару, терміновості доставки.

"Як швидко отримую товар?"
В більшості випадків, терміни авіадоставки залежать від швидкості завантаження літака, пункту призначення та маршруту. Але в середньому товар з Китаю в Україну потрапляє за 15-20 днів.

"Треба готувати якісь документи на товар?"
Звичайно, але краще делегувати підготовку пакета документів митному брокеру, який знає як здійснити імпорт та експорт товарів і які документи для цього треба. Завдяки документам ваш товар можна буде ідентифікувати, відстежити, без проблем пройти митницю. У склад пакета документів входить: ТТН, комерційний INVOICE, пакувальний лист, технічна документація та сертифікати.

Що пропонуємо ми?

12,5$ за кг для всіх клієнтів DeFreight протягом наступних 3 місяців. В роботу беремо вантаж від 20 кг. Починаємо співпрацю і через 18-20 днів з моменту консолідації на складі вантаж в Україні.

УВАГА! Вартість авіаперевезення товарів хоз-групи складає від 12,5$ за кілограм. Інші групи товарів підлягають попередньому розрахунку у логіста.

Щоб дізнатися про акцію більшість чи замовити авіаперевезення — зв'яжіться з нами.

Зв'язатися з нами
Маєте питання або пропозиції? Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом. Будемо раді новим ідеям і відповімо на Ваші запитання:
Вілправляючи форму, ви погоджуєтесь на обробку персональних даних відповідно нашої політики конфіденційності
Вишневе, вул. Київська, 4
Ukraine
Статті, які можуть вам сподобатись
Хочеш отримувати регулярний корисний контент?
Залиш свою пошту