DiFreight
Які вантажі не можна перевозити з Китаю у збірному контейнері
Які вантажі не можна перевозити з Китаю у збірному контейнері
Які вантажі не можна перевозити з Китаю у збірному контейнері

Які варіанти є в такому випадку?

У збірних контейнерах постачання з Китаю в Україну не допустиме перевезення морем низки категорій товарів:

- Вантаж важить більше, ніж дозволена вантажопідйомність морського контейнера, зазвичай це 28 тонн.
- Габарити не дозволяють щільно закрити кришку або двері контейнера, габарити за обсягом не дозволяють розмістити вантаж у контейнер.
- Товари, які можуть швидко зіпсуватись і навіть перевезення у контейнерах з температурним режимом не може виключити цю проблему.
- Вантажі, небезпечні для людини та навколишнього середовища: радіоактивні та хімічні речовини, кожен такий вантаж має супроводжуватися пакетом документів на безпеку такого перевезення.
- Вантаж не підлягає ввезенню в межі України на рівні законодавства: наркотики, зброя, низка лікарських препаратів.
- Вантаж не стійкий, він значно перевищує площу палети, або його упаковка недостатньо надійна.


Яка альтернатива?

Гідна альтернатива існує. Якщо вам потрібно перевезти товари з вищезгаданої категорії, сервіс Difreight комплексно та точково підходить до Вашого завдання та надає Вам найбільш оптимальний варіант у Вашому конкретному випадку.

Ви зможете отримати вичерпну консультацію щодо будь-якого питання зі сфери транспортної логістики. Ми допоможемо підібрати оптимальний варіант транспортування вантажу, якщо у вас виникли труднощі. Також проконсультуємо з усіх юридичних тонкощів та питань.

Важливо розуміти, що в цьому випадку фокус потрібно робити на вирішенні завдання для досягнення позитивного результату, для цього ми регулярно навчаємо наших співробітників на конкретних прикладах, а також регулярно збираємо інформацію на світовому транспортному ринку, що дозволяє нам бути в ногу з часом.

Статті, які можуть вам сподобатись
Хочеш отримувати регулярний корисний контент?
Залиш свою пошту
Error get alias