Митний брокер - хто це?

Митний брокер – це посередник у вигляді фізичної або юридичної особи, що представляє інтереси замовника послуг з розмитнення та митного оформлення товарів.

Співпраця з кваліфікованим митним брокером забезпечує стабільну роботу бізнесу і постійний прибуток, а також сприяє мінімізації ризиків.

Головними критеріями при підборі митного представника для взаємної діяльності вважаються:

✔️ Наявність відповідної ліцензії по наданню послуг посередницької діяльності митного брокера. В обов'язковому порядку він повинен бути включений до Державного реєстру митних брокерів, це гарантує якість наданих брокерських послуг і фінансову відповідальність в розмірі страхового внеску;
✔️ Місце розташування офісу поблизу митного поста, що полегшить оформлення вантажів при розмитненні;
✔️ Позитивна репутація брокерської організації і наявність відповідних документів у співробітників, а також можливість для ознайомлення з результатами її попередньої діяльності;
✔️ Позитивна історія і досвід оформлення вантажів з конкретної групи ТНЗЕД за прикладом потрібного вам;
✔️ На яких митних постах брокер має досвід роботи;
✔️ Наявність в робочому офісі митного брокера потрібної оргтехніки з встановленими ліцензійними програмами для проведення митних операцій, в тому числі, набору даних за вантажною митною декларацією, наявність штампів і печаток з даними фірми.

Співпрацюючи з митним брокером, ви, як клієнт, повинні бути впевнені в тому, що не буде додаткових труднощів під час проходження товару через митницю. Ви будете захищені від митних ризиків та втрат.

Контакти
+38-044-334-73-78
company@difreight.com

For US
+1-505-398-3532

Адреса
Вишневе, вул. Київська, 4
Україна