Дані щодо потенційного замовлення по напрямку послуг Доставка збірних вантажів з Китаю морем під ключ.
Прибуття вантажу замовника на склад Carnival International Logistics(Shenzhen)Co.,Ltd в Китаї підтверджує Вашу згоду на умови роботи, викладені нижче.

Умови роботи:

1. Запропонована вартість дійсна протягом 15 календарних днів, з моменту отримання вартості послуг, у письмовій формі і від співробітника ТОВ «Діфрейт». Після закінчення 15 днів потрібний перерахунок вартості послуг.

2. Товар повинен бути наданий на наш склад у Китаї від Вашого постачальника і бути вільного до відправки, правильно промаркований і упакований у відповідності до стандартів упаковки для такого товару.

3. У разі, якщо Вами не надано вартість продукції, розміщеної на замовлення, оцінна вартість перевезення товару (для оподаткування в Україні) визначається нашими агентами в Китаї, виходячи із середньої вартості на дану продукцію в Китаї.

4. Якщо заявлені параметри вантажу, при розрахунку (характеристики, страхова сума, вага та обсяг, упаковка вантажу), не будуть відповідати параметрам вантажу за фактом приходу на наш склад у Китаї, ми залишаємо за собою право змінити вартість послуг, згідно з фактичними даними.

5. Орієнтовний час доставки товару до України з моменту надходження Вашого вантажу на склад у Китаї в середньому складає 65 днів. Якщо Ваш вантаж буде доставлений не пізніше ніж через 60 днів (без урахування днів затримки, на які компанія ТОВ «Діфрейт» не може вплинути, з урахуванням обов'язкового письмового інформування вас співробітником ТОВ «Діфрейт»» факт події, пов'язаних зі зміною маршруту прямування судна чи його графіку, дія державних органів, інших обставин) з моменту надходження вантажу на склад, ми зараховуємо Вам у платіжний баланс суму у розмірі 2 USD на день за кожний м3.

6. Оплата рахунку відбувається у момент прийняття вантажу на склад розподілу в Україні, після повного митного очищення, до моменту одержання вантажу замовником. При цьому сторони розуміють що фінансові зобов'язання з'являються у момент прибуття вантажу на склад Carnival International Logistics(Shenzhen)Co.,Ltd.

7. Компанія ТОВ «Діфрейт», компенсує суму недостачі та/або пошкодження вантажу, якщо вони сталися з нашої вини, у обсязі згідно із заявленою страховою сумою. Якщо страхова сума не заявлена, у момент формування вартості послуг ТОВ «Діфрейт», компенсація відбувається шляхом розрахунку за середнім показником недостачі, обсягу, ваги вантажу з прив'язкою до вартості послуг з угоди. Строк розгляду заявки про компенсацію не може перевищувати 15 календарних днів, з моменту подання заявки Замовником. У разі перевищення 15 днів заявлена клієнтом сума автоматично приймається до виплати. Рекламація приймається за фактом приймання вантажу замовником, у день фактичної доставки, письмово, з повідомленням менеджера угоди того ж дня, із зазначенням фактичних показників та кількісних розбіжностей, якщо потрібен більший термін отримувач повідомляє про це менеджера додатково.

8. Не приймаються до перевезення: електронні пристрої, пов'язані з роботою в ефірі, зброя, наркотики, ліки, картини та предмети мистецтва, годинник наручний, рослини, продукти харчування та добавки, вогне- та вибухонебезпечні речовини, взуття та

одяг, хімія та хімічні компоненти, радіоактивні матеріали, отруйні речовини, контрафактні вантажі (брендовані товари, копії відомих світових брендів) або вантажі, перевезення яких не було заздалегідь узгоджено. Замовник підтверджує та гарантує, що вантаж не відноситься до перелічених вище типів вантажу. У разі розбіжностей, ми залишаємо за собою право відмовити Замовнику у доставці та митному оформленні такого вантажу без пояснення причин. В разі конфіскації митними органами подібних вантажів ТОВ «Діфрейт» відповідальності не несе.

9. Питання щодо закриття експорту Вашим постачальником узгоджуються між Вашим постачальником і представником Carnival International.

10. Вантаж, котрий був відправлений відправником без маркування вважається таким що не прибув на склад. Витрати на складське зберігання за період можливої фізичної наявності вантажу на складі без маркування до моменту його ідентифікації мають бути додані до рахунку від перевізника.

11. Для того щоб Вантаж був відправлений клієнт має надати опис вантажу згідно з інструкції менеджера, якщо така інформація не надається такий вантаж не формується до збірного контейнеру. Витрати на складське зберігання і обробку мають бути додані до рахунку від перевізника.

12. Сторони визначили, що рахунки можуть виставлятися від третіх сторін при але за обов'язкової участі менеджера.

Просимо передати номер маркування, щоб відправник зробив відповідні позначки на упаковці.
Інформація та інструкції щодо складу та контактних осіб по морській відправці вантажу по території Китаю:

SZ Warehouse information:

Address - 仓库地址:深圳市龙岗区龙腾三路忠艺创投电商物流产业园Y8仓

Company - 公司名称:欧象物流

Contact - 仓库联系人:邓小姐 Basma 13823356456

Work time - 仓库上班时间:周一至周六,上午9点到晚上7点,周日不收货

Tips -入仓须知:1)外箱必须贴DF开头的箱唛,无箱唛或箱唛不详无法入仓。

2)请包装结实,保持外箱整洁,外箱破损或脏污无法入仓。

3)如有木箱包装或木架包装,请使用免熏蒸的胶合板或复合板,原木包装无法入仓。

4)仓库不垫付运费,不收到付件,请知悉。

SZ Warehouse information in English:


Warehouse Address: Building Y8, Zhongyi E-commerce Logistics Zone, Longteng 3rd road, Longgang District, Shenzhen,China. zip code: 518000

Company Name: EE Logistics

Contact person: Basma Deng 13823356456

Work time: Monday to Saturday, from 9:00 pm. to 19:00 pm. Sunday NO WORKING!

Tips:
1) It should be marked with DF on the cartons. It will be rejected if no mark or the mark is blurring .
2) Please pack carefully and keep the carton clean. It will be rejected if carton is damaged or dirty.
3) If packing with a wooden box or wooden frame, please use plywood or fumigated board. It will be rejected if packing with real wood.
4) Warehouse won't pay the freight.It will be rejected if freight collect.