Інспекція товару в Китаї

Насамперед варто відзначити, що буває інспекція товару та інспекція постачальників. Вказані інспекції різного рівня: від менш детальної до більш детальної.
На ринку існує дуже багато компаній, приватних осіб, які готові надати такі послуги. Інспекцію, як профільний вид діяльності, проводять сюрвейера. Компанія називається "Сюрвейер". Вона виступає третьою нейтральною стороною. За вашим технічним завданням, обумовленого тарифу, проводять контроль товарів, їх якості в момент відвантаження. За результатами своєї діяльності ставлять печатку на документах: коносамент, інвойс, пакінг.

Компанія Difreight надає наступні види інспекцій. Ми перевіряємо постачальника (документи його підприємства, бачимо коли підприємство зареєстроване, який статутний капітал, чи є перевірки) і перевіряємо сайт компанії (на скільки він живий і актуальний і чи не є шахрайським).
У вашому технічному завданні ви вказуєте який товар потрібно перевірити і на які важливі питання повинен відповісти інспектор. Це все прописується в документі, в технічному завданні для інспекції. За результатами інспекції ви можете підтвердити співпрацю з постачальником та оплатити якусь частину суми, або оплатити в повному обсязі. Якщо у постачальника є якісь недоробки, тоді, необхідно спочатку попросити їх усунути.

Після того як вас задовільнили результати інспекції, вантаж пломбується нашим інспектором, вносяться маркування. У вартість інспекції входять транспортні витрати інспектора, ставка інспектору за день роботи. Середня вартість інспекції 200 $.

В яких випадках необхідно обов`язково проводити інспекцію?

При перших замовленнях постачальника, або при складних нестандартних замовленнях, або коли ви сумніваєтесь, що постачальник сумлінний.
Коли постачальник знає, що буде інспекція, він робить все найякісніше, ніж без неї.

Друзі, бажаємо Вам завжди співпрацювати з надійними постачальниками! Користуйтеся послугою інспекції, так як це може зберегти ваші фінансові вкладення!

Контакти
+38-044-334-73-78
company@difreight.com

For US
+1-505-398-3532

Адреса
Вишневе, вул. Київська, 4
Україна