Критерії надійного перевізника

На даний час на ринку карго перевезень існує близько 300 осіб і компаній, які продають послугу доставки вантажів з Китаю. Як з цього величезного списку вибрати тих, хто є надійним? Як перевірити і оцінити їх?

Коли перед Вами стоїть завдання знайти надійного перевізника, в першу чергу, дізнайтеся у своїх знайомих, друзів. Можливо, хтось із них вже працював з кимось і може Вам надати якісь рекомендації. Якщо немає таких людей з Вашого оточення, шукайте інформацію в пошукових системах, соціальних мережах. Спілкуйтеся з перевізниками.

Для того, щоб зробити правильний вибір, ми рекомендуємо задавати такі питання:
  • Яка кількість вантажів у Вас виїжджає?
  • Коли у Вас найближчий судовихід ?
  • Якими лініями Ви користуєтесь?
  • Які терміни?
  • Де ваш офіс/склад?
  • Які плани щодо розвитку Вашої компанії?
Як правило, більшість надійних і стабільних компаній, легко дадуть відповідь Вам на ці питання. Якщо у Вас є сумніви, то зустріч - найкращий варіант! Ви зможете прояснити для себе компетенції компанії, яку Ви розглядаєте як партнера, також зможете зрозуміти розмір компанії, які обсяги перевозяться , до того ж легко буде зрозуміти як побудована робота всередині, - звертайте увагу про що Ви поспілкувалися, які питання Вам задавали, і який загальний результат, - хотіли б Ви співпрацювати з цими людьми.

Ми бажаємо Вам довгострокового співробітництва з надійними партнерами!


Чи потрібно розрахувати вартість доставки чи є інші питання?

Залишіть заявку для нашого спеціаліста і ми зв'яжемося з Вами!
Стоимость доставки товаров из Китая
Контакти
+38-044-334-73-78
company@difreight.com

For US
+1-505-398-3532

Адреса
Вишневе, вул. Київська, 4
Україна