Преп центр в США - простий спосіб роботи зі складом

Займайтесь продажами, а DiFreight потурбується про ваш товар

Безкоштовна консультація
Icon image
Icon

Зробіть кожен продаж успішним

преп центр - це ваші очі і руки в США щодо всього, що стосується доправляння вашого товару на склади Амазону

Ми контролюємо кожен крок своєї роботи в одному місці.

Як це працює?

Icon
Приймання і перевірка вашого товару
на відповідність лістингу та пошкодження/наявність браку.
Icon
Формування наборів
Icon
Консолідація товару
від різних постачальників і відправка однією партією.
Icon
Повна підготовка товару
згідно з усіма вимогами та правилами торговельного майданчика.
Icon
Пакування товару
в додаткові пакувальні та захисні матеріали (наприклад, подарункова упаковка або бульбашкова плівка – bubble wrap – для крихких товарів).
Icon
Розміщення наклейок
зі штрих кодами на товар.
Icon
Форвардинг
(пересилання коробок з товаром без розкриття, перевірки та підготовки вмісту) товару коробками, палетами, машинами на Amazon.

Ysell - програмне забезпечення для успішного управління бізнесом

Система Ysell включає спеціальний функціонал для підготовки та відправки товарів на FBA і FBM, а також для відстеження поставок і роботи з поверненнями.

Крім того, є низка інших корисних функцій, що полегшують роботу з Amazon та іншими торговими майданчиками. Ви зможете легко контролювати кожен етап. Можлива інтеграція з вашим обліковим записом Amazon та іншими платформами, такими як Ebay, Shopify тощо.

Наразі програма працює на нашому складі в Нью-Джерсі, США.

Image

Наш партнер - міжнародна мережа фулфілмент-центрів Fulfillment-Box

Мережа Преп центрів Fulfillment-Box - великий німецький холдинг, який займається обслуговуванням складів і надає логістичні послуги для електронної комерції.

Наразі компанія має фулфілмент-склади в декількох країнах Європи: Німеччині, Австрії, Польщі, Великій Британії, а також у Туреччині, США (Маямі, Чикаго, в Лас Вегас, в Орландо і в Салем штат Орегон) і Канаді.

Ми самі користуємося послугами Преп центрів у Німеччині, Польщі та Великій Британії. Дізнайтесь більше тут: Global Fulfillment Center for Ecommerce - Fulfillment-Box

Image

Швидке замовлення доставки

Залиште свої контактні дані і наш спеціаліст зв’яжеться з Вами найближчим часом
Команда DiFreight по даній послузі:
Вікулов Руслан
Вікулов Руслан
Керівник відділу складської логістики
Шита Анжеліка
Шита Анжеліка
Керівник відділу обслуговування клієнтів
Підопригора Ірина
Підопригора Ірина
Менеджер по роботі з клієнтами
Петренко Марія
Петренко Марія
Менеджер по роботі з клієнтами
Набок Вікторія
Набок Вікторія
Менеджер складської логістики
Сичук Анастасія
Сичук Анастасія
Помічник менеджера складської логістики
Фурса Анастасія
Фурса Анастасія
Менеджер по роботі з клієнтами
Давиденко Олександра
Давиденко Олександра
Менеджер по роботі з клієнтами
Нарижний Вадим
Нарижний Вадим
Менеджер по роботі з клієнтами

Переваги доставки з нами

Icon
Гарантія доставки вантажу Перевезення вантажу здійснюється лише після підписання договору, де чітко прописані наші обов'язки. З нами ви можете не боятися того, що ваша посилка «загубиться» або пропаде.
Icon
Контроль вантажу 24/7 Статус вантажу ви зможете перевірити в боті у будь-якому місці, де б ви не знаходилися.
Icon
Доступна вартість Коли ви звертаєтеся до нас для розрахунків вартості доставки, ми запитуємо у вас детальну інформацію про товар (вага, обсяг, ціна) і даємо вам вартість. Ми фіксуємо ціну, тільки після прибуття товару до нас на склад в Китаї. Там все ще раз перевіряємо за фактом, якщо інформація, яку ви нам дали, при розрахунку ціни, була вірною - ціна не зміниться.
Icon
Мінімальні терміни доставки Ми використовуємо всі доступні види транспорту і маємо велику партнерську мережу за кордоном, а наші професійні фахівці працюють 24/7 для того, щоб ви отримали товар в найбільш стислі терміни.
Icon
БУДЬ-ЯКІ завдання будуть виконані Для нас немає не вирішних завдань. Ми працюємо на користь клієнтів, роблячи все можливе, щоб запропонувати кращу вартість, умови та терміни перевезення.
Icon
Персональний менеджер Ми знаємо, як важливий для вас особистий час тому за вами закріплюється особистий менеджер, який веде вас на всіх етапах доставки.
Відео відгуки від наших клієнтів
Доставка з Китаю в Україну Доставка з Китаю в Україну
Доставка килимків для спорту з Китаю Доставка килимків для спорту з Китаю
Чому затримується доставка? | Поговоримо. Логістика Чому затримується доставка? | Поговоримо. Логістика

преп центр у США

Така послуга, як prep center USA, стає дедалі більш затребуваною у вітчизняних продавців, які виходять на новий іноземний ринок із продукцією власного або китайського виробництва. Такі складські послуги в США дають змогу ефективно й успішно вести бізнес нерезидентам без необхідності особистої присутності.

Навіщо потрібен преп центр у США?

Великі американські маркетплейси висувають певний набір вимог до товарів, які надходять на їхні склади. Зокрема вони мають бути відповідним чином промарковані, упаковані, відповідати за обсягом. Проконтролювати дотримання цих вимог покликані преп центри в США, які виступають первинною ланкою в логістичному ланцюжку, після якої здійснюється доставка товару на склад Амазон FBA або іншого маркетплейса.

Загалом можна виділити дві основні ситуації, коли потрібне залучення стороннього виконавця до організації торгівлі на американських платформах:

  1. Підготовка товарів до приймання маркетплейсом. У разі якщо партія йде з Китаю, найчастіше потрібно її додатково підготувати, наприклад, наклеїти штрих-коди. Якщо відбувається відправлення продукції вітчизняного виробника, може знадобитися її складання.
  2. Робота з поверненнями. Тут преп центр США зможе подбати про те, щоб повернутий товар можна було повторно реалізувати, замість того, щоб припадати пилом на складі Амазону з необхідністю регулярного внесення оплати за його зберігання.

Які послуги надають преп центри в США?

Логістичні компанії організовують логістичні процеси на всіх етапах приймання та супроводу партій товарів від моменту надходження на їхній склад до відправки на Amazon FBA:

  • перевірка відповідності супровідної документації за кількістю, а також контроль відсутності браку, пошкодження упаковки. За необхідності інспекція з детальним оглядом і фотозвітом замовнику;
  • надання послуги фулфілмент, тобто повний комплекс послуг зі складського зберігання;
  • багато преп центрів у США виконують підготовчі роботи з товаром або упаковкою за завданням клієнта;
  • зберігання товару на складі з подальшим відправленням товару на маркетплейси для поповнення стоку.

Якщо товари не потребують додаткової підготовки та перевірки, здійснюється крос докінг, тобто наскрізне складування, коли їх приймають на нашому складі та відправляють за місцем призначення в найближчі терміни без зберігання і тарифікації зі зберігання. 

Скільки коштує послуга преп центр в США від компанії DiFreight?

Наша компанія надає повний спектр послуг з перерахованого вище списку, гарантуючи максимально відповідальний підхід до підготовки товарів для приймання на складі американського маркетплейса. Цінова політика нашого преп центру в США максимально лояльна, тому співпрацю з нами обирає дедалі більше українських підприємців.

Вартість розраховується індивідуально для кожного клієнта залежно від обсягу партій, специфіки продукції, необхідності проведення інспекції, складності підготовки до відвантаження тощо.

Як замовити послугу преп центру в США від компанії DiFreight?

Для початку співпраці з нашим преп центром у США достатньо залишити заявку на сайті компанії. Наш менеджер зв'яжеться з клієнтом максимально оперативно для обговорення потреб бізнесу в обслуговуванні на території США. Для кожного клієнта ми зможемо підібрати оптимально відповідний за вартістю і рівнем обслуговування тариф.

FAQ

Чи можна обійтися без prep center, якщо співпрацюєш з Amazon FBA?

Зрозуміло, можна доставляти партії безпосередньо на Амазон FBA. Однак компанія DiFreight виступає надійним партнером для клієнта в "складну хвилину", оскільки часто є невід'ємною частиною роботи з американським ринком.

Для яких маркетплейсів можлива підготовка товарів?

Наші клієнти працюють на таких відомих платформах, як Amazon, Ebay, Shopify. При цьому програмне забезпечення DiFreight може інтегруватися з обліковим записом продавця, щоб він міг повністю контролювати всі логістичні процеси.

Чи працює преп центр у США з поверненнями?

За допомогою DiFreight можливе повернення на склад, перепакування в разі його пошкодження і подальша реалізація на цьому ж або іншому маркетплейсі.

Якщо підприємець взаємодіє з макретплейсом за схемою Amazon FBM, чи надає DiFreight складські послуги?

За необхідності ми надаємо повний спектр обслуговування, тобто фулфілмент.

Каталог послуг
Вас також можуть зацікавити
Посилковий сервіс Європа
від €14.8 /кг (3-10 днів)
Доставка Китай - Україна
від $200 /м3 (70-75 днів)
від $7,5 /кг (18-21 днів)
Доставка Україна - США
від $300 /м3 (25-45 днів)
від $7.5 /кг (5-12 днів)