Викуп товарів в Китаї

Icon
Комісія за послугу викупу для нових клієнтів 5% від інвойсної вартості
Замовити послугу
Featured image Icon image
Icon

Послуга викупу товарів в Китаї

Ви хочете, щоб процес викупу товарів з китайських сайтів був легким і безтурботним? Тому в DiFreight ми вам гарантуємо повний спектр послуг з викупу на Alibaba, 1688, Taobao, аби ви могли спокійно зосередитися на своїх справах.

Нам важливо, щоб весь процес був максимально зручним для вас. Просто подайте посилання на товар, який вас зацікавив, і ми беремо на себе всі складнощі: переговори з виробниками, зниження цін, оформлення замовлення та оплата в Китаї. Ми враховуємо ваші унікальні потреби та гарантуємо високий стандарт обслуговування. Не треба витрачати час на технічні деталі та узгодження умов – цим ми займемося за вас.

Чому викупати товари в Китаї самостійно складно?

Практично всі продавці на популярних майданчиках спілкуються виключно китайською мовою. Рідше використовується англійська. Як правило, комунікація між постачальником і замовником відбувається з використанням перекладача однією або обома сторонами. Такий діалог нерідко викликає непорозуміння і плутанину та, як підсумок, можна отримати зовсім інший товар, який не буде відповідати заявленим вимогам.

Викуп товару можливий за:

 • інвойсом;
 • посиланням;
 • контактом постачальника.
Icon

Вся комунікація з закупником та менеджером в одному місці

Зручно заповнюйте таблицю в нашому телеграм боті
Communication image

Команда DiFreight по викупу з Китаю:

Чанг Бао-Ер
Чанг Бао-Ер
Керівник відділу закупівель з Китаю
Ткачева Анастасія
Ткачева Анастасія
Помічник закупника
Бітлян Дар'я
Бітлян Дар'я
Закупник
Пивоваренко Надія
Пивоваренко Надія
Логіст відділу закупівлі
Мукієнко Яна
Мукієнко Яна
Логіст відділу закупівлі
Dengwenyi
Dengwenyi
Коорданатор Китайської інфраструктури

Чому клієнту потрібно обрати DiFreight

Icon Чіткий графік оплат, два рази на тиждень
Icon Актуальні курси доллар/юань
Icon Наші баєри носії китайської мови
Icon Забезпечуємо конфіденційність домовленостей (ми ніколи не передаємо інформацію про постачальників клієнта третім особам)
Icon Повний комплекс послуг по Китаю

Тариф на послугу викупу товарів в Китаї

Number image
Викуп в 1 клік

У викуп входить:

 • Після заповнення таблиці з посиланням на товар та описом характеристик закупник починає викуп
 • Доставляємо вам посилку безпосередньо від постачальника в тому вигляді, в якому прийшла
Number image
Викуп з детальною перевіркою

У викуп з детальною превіркою входить:

 • Після заповнення таблиці з посиланням на товар та описом характеристик закупник починає викуп
 • Перевірка відповідністі назві товару, кількості, розміру (тільки буквених або числових значень) кольору (не відтінку). У разі невідповідності опису або кількості, за вашим рішенням, зробимо повернення постачальнику для заміни або відшкодування вартості покупки
 • Входить 1-3 фото товару з різних ракурсів
Зробити викуп

Ми надаємо комплекс послуг:

Викупимо товар у
продавця
Викупимо товар у <br> продавця
Оплатимо згідно з
договором
Оплатимо згідно з <br> договором
Відправимо товар
Відправимо товар
Доставимо ваш товар в оптимальні терміни та за вигідним тарифом
Доставимо ваш товар в оптимальні терміни та за вигідним тарифом

Як проходить викуп товарів з DiFreight

1 Icon
Отримання інформації про товар

Ви надаєте інформацію про товар, який необхідно придбати: пряме посилання на товар, кількість, розмір та колір (в залежності від товару). Вносите ці дані в надану нами таблицю.

2 Icon
Перевірка наявності товару

Після цього закупник проводить перевірку наявності товару та актуалізацію цін. Якщо в процесі купівлі якихось позицій немає, Ви або підбираєте заміну, або відмовляєтеся від них (при цьому залишок коштів враховується в наступному замовленні, або віднімається з суми розрахунку за доставку вантажу).

3 Icon
Комерційна пропозиція

Надсилаємо вам комерційну пропозицію з результатами перемовин із зазначенням вартості наших послуг.

4 Icon
Внесення оплати за товар

Ви ознайомлюєтеся з пропозицією, вносите оплату за товар та наші послуги, і ми починаємо виконувати роботу. За умови, що всі позиції замовлення в наявності та в процесі отримання товару не виникають проблем з браком та помилками продавців, через 1-7 днів (залежить від кількості посилань у Вашому замовленні та віддаленості міст, де відбувається закупівля товару) ми надсилаємо Ваш товар на склад;

5 Icon
Здійснення замовлення

У день отримання від вас коштів ми здійснюємо замовлення товару у постачальника. Проводимо оплату з мінімізацією ризиків.

6 Icon
Інспекція на складі

Перед відправленням, всі товари проходять детальну інспекцію на нашому складі в Фошані. Це включає перевірку якості, кількості, а також відповідності специфікаціям замовлення. Ми переконуємося, що всі товари готові до подальшої консолідації та відправлення з мінімальними ризиками для клієнта.

7 Icon
Консолідація вантажу

Після інспекції та підтвердження якості товарів, ми приступаємо до процесу консолідації вантажу. Це дозволяє вам оптимізувати вантажопотоки та знизити вартість доставки за рахунок об'єднання вантажів від різних постачальників.

8 Icon
Доставка в Україну

Підготуйтесь до викупу правильно

Question image
1 Яка кількість та параметри товару (розмір, колір, модель чи інший параметр)?

Чим детальніший опис та чіткіше надані параметри товару тим швидше буде здійснено пошук або викуп товару. Від кількості також залежить ціна на товар та вартість доставки.

2 Чи є ще якісь додаткові побажання по товару?

При наявності побажання щодо отримання зразків, ціни, брендування або зміни конфігурації в залежності від товару, обов'язково додайте їх в таблицю, щоб баєри DiFreight врахували їх під час викупу та пошуку.

3 Чи потрібно перевіряти товар на справність та брак?

В разі першого замовлення, недовіри до постачальника чи великої партії. Також якщо ви переймаєтесь за наявність браку в товарі, рекомендуємо проводити інспекцію. Ми перевіримо товар та відправимо вам фото та відео. У разі невідповідності повернемо товар постачальнику.


Викуп товарів в Китаї

Заповніть дані про товар, який необхідно викупити, у формі нижче
Інформація про товар
Відео відгуки від наших клієнтів
Доставка з Китаю в Україну Доставка з Китаю в Україну
Доставка килимків для спорту з Китаю Доставка килимків для спорту з Китаю
Чому затримується доставка? | Поговоримо. Логістика Чому затримується доставка? | Поговоримо. Логістика

Швидкий викуп товарів у Китаї

Дедалі більше торговельних підприємств замовляють таку послугу, як викуп товарів у Китаї. Вона передбачає, що стороння організація на замовлення клієнта здійснює пошук необхідних позицій на сайтах (найчастіше посилання дає замовник), веде переговори з китайською стороною, юридично оформляє угоду з купівлі. За необхідності попередньо здійснюється пошук постачальників у Китаї і порівняння пропозицій кількох продавців.

Чому вигідно замовляти викуп продукції?

Замовити викуп товару з Китаю у стороннього виконавця ─ це можливість делегувати відповідальність за реалізацію однієї з найвідповідальніших ланок логістичного ланцюжка фахівцеві, який має досвід і професійні навички в цій сфері, налагоджені зв'язки з китайськими постачальниками.

Таким чином, зводиться до мінімуму ризик зв'язатися з недобросовісним продавцем, отримати браковану партію або зовсім не той перелік товарів, що був замовлений. Відповідальний посередник для купівлі в Китаї візьме на себе весь клопіт в іншій країні, зокрема складські послуги в Китаї, що дасть змогу істотно скоротити тимчасові, фінансові та трудові витрати торгового підприємства на реалізацію цього етапу.

У результаті у власника бізнесу вивільниться маса ресурсів для того, щоб зосередитися на ключових цілях: розширення клієнтської бази, популяризація бренду, зростання показників прибутковості.

Для кого створена послуга викупу товарів?

Передати такі етапи логістики, як викуп і доставка товарів з Китаю, на аутсорс вигідно практично кожному торговельному підприємству в Україні, що працює в онлайн або офлайн форматі:

 • невеликим і середнім інтернет-магазинам, що спеціалізуються на одній-двох товарних групах;
 • великим маркетплейсам із найширшим асортиментом;
 • оптовим організаціям, які співпрацюють з різними торговими точками від роздрібних магазинів до гіпермаркетів.

Переваги викупу товарів з китайських сайтів

Грамотно організований викуп з Китаю дасть змогу розв'язати низку проблем і завдань:

 1. Подолання мовного бар'єру і різниці в менталітеті. Найчастіше покупками займається фахівець, який є носієм мови і повністю розуміє особливості традицій, цінностей і культури цієї країни.
 2. Можливість перевірити замовлену партію на комплектність, відсутність браку. Ця послуга має назву інспекція в Китаї і замовляється за попереднім погодженням. У разі, якщо замовник незадоволений якістю, можливо оформити повернення.
 3. Мінімізація ризику укладання договору на поставку з шахраями, оскільки продавців попередньо перевіряє посередник.
 4. Отримання всього спектра логістичних послуг. Залежно від спеціалізації виконавця допомога в купівлі товарів з Китаю може додатково включати фулфілмент (складські послуги), організацію доставки до складу в Україні, страхування вантажів, митне оформлення тощо.

Комплексні послуги з викупу товарів від компанії DiFreight

Наші фахівці здійснюють весь комплекс робіт від отримання заявки клієнта до етапу доставка Китай Україна до власного складу:

 1. Пошук постачальника або виробника необхідної групи товарів у Китаї.
 2. Безпосередньо викуп з китайських сайтів. Передбачає проведення переговорів для отримання найвигіднішої пропозиції за ціною та знижками.
 3. Інспекція товарів, яка передбачає розкриття упаковок з метою перевірки цілісності, повноти комплектації тощо.
 4. Додаткові складські послуги на китайському складі, які можуть охоплювати консолідацію від кількох постачальників, палетування, перепакування тощо.
 5. Доставка товару з Китаю до нашого складу в Україні авіа або морським транспортом.
 6. Митне оформлення на кордоні з Польщею із заповненням усієї необхідної документації.

З DiFreight розв'язання складних завдань стає простим, тому що передача певного напрямку на аутсорс професійному виконавцю ─ це завжди раціональне і розумне рішення для бізнесу.


Питання та відповіді (FAQ)

Що включає викуп товару в Китаї?

Послуга передбачає оформлення замовлення на позиції, перераховані замовником, ведення переговорів щодо надання знижок, укладення угоди та оплату.

Навіщо потрібна інспекція товарів?

Розкриття упаковки продавця дасть змогу перевірити партію за кількістю, якістю, комплектацією до того, як вона перетне кордон України, після чого буде максимально складно оформити повернення.

Скільки часу займає викуп товару в Китаї і доставка в Україну?

Усе залежить від специфіки і складності замовлення на закупівлю (від кількох годин до кількох днів). Терміни доставки залежать від типу транспорту (морський або авіа).

Чи можливо замовити пошук необхідної товарної позиції в DiFreight?

Звичайно, ми надаємо послугу пошуку і формуємо зведену таблицю з найкращими пропозиціями постачальників. Пошук першого товару здійснюється безкоштовно.

Більше інформації в блозі закупника DiFreight
Переваги співпраці з Китаєм для бізнесу
Переваги співпраці з Китаєм для бізнесу Читати статтю
Icon
Купити не можна делегувати: чому викуп з Difreight краще самостійної покупки чи викупу з іншою компанією?
Купити не можна делегувати: чому викуп з Difreight краще самостійної покупки чи викупу з іншою компанією? Читати статтю
Icon
Готуй сани влітку: які зимові товари час закуповувати вже зараз?
Готуй сани влітку: які зимові товари час закуповувати вже зараз? Читати статтю
Icon
Як знайти, викупити та доставити товар з китаю?
Як почати бізнес з Китаєм? | Урок 1: Реєстрація Alipay та WeChat | Товарний бізнес з Китаєм Як почати бізнес з Китаєм? | Урок 1: Реєстрація Alipay та WeChat | Товарний бізнес з Китаєм
Як почати бізнес з Китаєм? | Урок 2: 1688 детальний гайд та лайфхаки | Товарний бізнес з Китаєм Як почати бізнес з Китаєм? | Урок 2: 1688 детальний гайд та лайфхаки | Товарний бізнес з Китаєм
Як почати бізнес з Китаєм? | Урок 3: Доставка вантажу до складу | Товарний бізнес з Китаєм Як почати бізнес з Китаєм? | Урок 3: Доставка вантажу до складу | Товарний бізнес з Китаєм
Каталог послуг
Вас також можуть зацікавити
Склади США, Європа
Посилковий сервіс Європа
від €14.8 /кг (3-10 днів)
Доставка Китай - Україна
від $200 /м3 (70-75 днів)
від $7,5 /кг (18-21 днів)
Доставка Україна - США
від $300 /м3 (25-45 днів)
від $7.5 /кг (5-12 днів)