Difreight Блог Купити не можна делегувати: чому викуп з Difreight краще самостійної покупки чи викупу з іншою компанією?

Купити не можна делегувати: чому викуп з Difreight краще самостійної покупки чи викупу з іншою компанією?

Купити не можна делегувати: чому викуп з Difreight краще самостійної покупки чи викупу з іншою компанією?

Закупівля товарів в Китаї останнім часом стає все більш вигідним рішенням як для бізнесу, так і для задоволення особистих потреб. Ринок широкий, пропозицій багато, обсяги вражають. Але процес закупівлі в більшості випадків супроводжується низкою складнощів. Часто, перш ніж прийти до Difreight, клієнти намагаються самостійно оформлювати замовлення та «набивають шишки». Сьогодні я розповім про поширені труднощі, з якими зіткнулися наші клієнти до початку співпраці.

Доставка товарів з Китаю Difreight

1. Мовний бар'єр

Кожне друге знайомство з майбутніми клієнтами починається з історії про спроби самостійних закупівель. І закінчуються вони констатацією сумного факту: власний час витрачено, час постачальника витрачено, замовлення немає. Саме неможливість скласти замовлення й спонукає до пошуку фірми посередника у Китаї для швидкої доставки. Працюючи з Difreight, вам не треба знати мову, щоб придбати бажані товари: я, як закупник нашої компанії, вільно володію китайською, тому в нас немає жодних проблем у спілкуванні з постачальниками. Процес комунікації відмінно налагоджений, замовлення оформлюються швидко та коректно.

До речі, сьогодні в Україні немає альтернативних компаній, де професійний закупник на рівні носія володіє і мовою постачальника, і мовою замовника. Якщо знаєте таку компанію — напишіть нам.

Difreight у ланцюзі «постачальник – клієнт» немає жодних бар'єрів і я, щиро кажучи, пишаюсь цим!

2. Невідповідність замовлення

На жаль, кожен клієнт колись отримував замовлення, яке не відповідало очікуванням чи заявленим характеристикам. Десь не порозумілися з продавцем, десь прогледіли опис товару, отримали «кота у мішку» й розчарування на додачу.

Довіряючи закуп Difreight, ви заощаджуєте час, нерви, сили. Ми спілкуємось з перевіреними постачальниками самостійно та не помиляємось при оформленні замовлення.

Difreight – це розуміння особливостей ринку й всіх процесів закупівлі, дотримання домовленостей, своєчасна доставка товарів з Китаю та приємні цінові пропозиції. Наприклад, зараз я пропоную викуп під 2,5% для усіх нових клієнтів строком на 3 місяці. Вигідно? Безумовно!

3. Зависока ціна доставки

До речі, про ціну. Як ще я можу запропонувати вам економити час та фінанси? Формуйте збірний багаж! Консолідація товару у Difreight — це і зниження витрат на доставку товарів з Китаю в Україну, і її прискорення внаслідок швидшого відправлення. Ще одна перевага, більш глобальна — ефективне використання ресурсів та скорочення викидів вуглецю. Об'єднання вантажів в одному відправленні дозволяє знизити кількість транспортних засобів й зменшити негативний вплив на довкілля.

4. Відсутність інформації про замовлення

Де замовлення? Як дізнатись його статус? Це питання ми теж вирішили, адже маємо чітке розуміння де цієї миті знаходиться всі товари клієнтів! Розповідаю: коли замовлення виїжджає до вас й мандрує територією Китаю, ми надаємо інструкції постачальникам щодо відправлення та контролюємо його трекінг. Крім того, Difreight формує документацію для брокера та складу. Ви завжди знаєте, де ваше замовлення, тому можете ефективно планувати свій час і бізнес-процеси.

Трекінг доставок з Difreight

5. Неякісний товар

Сподіваюсь, ви входите до числа щасливчиків, яким не відома ця проблема. Але статистика невтішна — деякі продавці не надають повної інформації щодо вантажу з Китаю. Постачальники, з якими я працюю, піклуються, щоб товар, викуплений у Китаї, на 100% відповідав заявленим характеристикам та доїхав у тому ж стані, в якому був відправлений. Вантаж застрахований з моменту, коли ми його отримуємо у нас на складі в Китаї, до прибуття в Україну.

Difreight береже власну репутацію та й у партнери ми обираємо тих, хто розділяє нашу філософію.

Резюмую: якщо ви шукаєте посередника для послуг для комплексної доставки товарів під замовлення з Китаю, але побоюєтесь за якість товару та безпечність доставки — покладіться на нас! Ми працюємо з майданчиками 1688, Taobao, Pinduodu.

Сервіс «Викуп товару» від компанії Difreight допоможе вам уникнути організаційних клопотів та зайвого стресу при перевезенні товарів з Китаю. З Difreight ви залишаєтесь в безумовному виграші як покупець і отримуєте можливість прибуткових продажів, як бізнесмен. І не забувайте про викуп під 2,5% для усіх нових клієнтів!

«Викуп товару» з компанією Difreight

Корисні статті в нашому Блозі

Що загубить ваші продажі на Amazon: 5 помилок, яких варто уникнути
Що загубить ваші продажі на Amazon: 5 помилок, яких варто уникнути Читати статтю
Icon
Топ-5 дитячих товарів, які мають попит у 2023 році
Топ-5 дитячих товарів, які мають попит у 2023 році Читати статтю
Icon
Етапи реєстрації на Amazon
Етапи реєстрації на Amazon Читати статтю
Icon