Difreight Блог Pinduoduo: чому так дешево і чи варто там замовляти?

Pinduoduo: чому так дешево і чи варто там замовляти?

Pinduoduo: чому так дешево і чи варто там замовляти?

Мені часто поступають питання щодо платформи Pinduoduo, яка є великим китайським маркетплейсом і з'явилася всього 7 років тому, але вже встигла стати гідним конкурентом для TaoBao, Alibaba. І більшість питань, які я отримую полягають у безпеці. Людям дивно, що ціни можуть бути настільки низькими, через що не всі довіряють Pinduoduo. Сьогодні я пропоную розібрати 3 основних питання:

  • За яким принципом працює Pinduoduo?
  • Що продається на Pinduoduo?
  • Як замовити товар там за найкращими цінами?

Але пропоную пару речень про історію Pinduoduo. Його створив Колін Хуан, якого з бідності врятував математичний склад розуму. Хуан пропрацював на керуючих посадах з Google та Microsoft. А далі створив успішні стартапи, які згодом продав за 20-40$ млн. В 2015 році він розробив Pinduoduo з ідею гемофікації, яка вистрілила.

За яким принципом працює Pinduoduo?

Платформа створює і об'єднує великі групи людей, які хочуть замовити один і той самий товар. Маючи оптову кількість покупців, вона замовляє товар у постачальників за ціною опту. Така задумка дозволяє бюджетному населенню заощаджувати, купуючи за величезними знижками за допомогою Pinduoduo. Найцікавіше, що від цього виграють всі, адже покупці купують дешевше ніж будь-де, платформа заробляє на їх покупках, а постачальник збирає необхідну кількість замовлень, щоб мати змогу надати знижку. І часто ця кількість превалює за десятки тисяч.

Що продає Pinduoduo?

Все. Як і більшість маркетплейсів. Але у 2015 було трохи інакше. Платформа продавала овочі та фрукти. Пік продажів досягнув до 1.000.000 замовлень. Далі у бізнес-модель додалося м'ясо , морепродукти. А згодом стало продаватися все: від автомобілів до паперових серветок. З 2020 року компанія почала продавати на платформі і квартири, і квитки на потяг та літак. Отже, українські покупці можуть замовляти будь-які товари з Китаю: від гаджетів до каструль.

Де та як знаходити знижки?

У вас є 2 варіанти. Або замовити товар за звичайною ціною, або взяти участь у спільній покупці з десятком тисяч людей. Єдине — вигідні позиції треба шукати, оскільки вони не завжди ось так просто показані на головній сторінці платформи. Також є проблеми з термінами. Відвантаження чи виготовлення товарів займає сильно більше часу, ніж при замовленні на платформі 1688 рік. Ну і не варто забувати, що, наприклад, відправити 10.000 пар навушників одразу по різних країнах неможливо і на це теж треба час. Також маркетплейс має лотерею, яка допомагає отримати купони на знижки і заохочує покупців замовляти більше товарів.

Хочете почати замовляти з цієї платформи для успішного товарного бізнесу в Україні? Проконсультуйтеся з нашими менеджерами і вони допоможуть вам з усіма питаннями: від замовлення до безпомилкової логістики, включаючи пошук постачальників у Китаї або викуп товарів у Китаї.

Корисні статті в нашому Блозі

Топ 5 товарів для дому, які зацікавлять споживачів
Топ 5 товарів для дому, які зацікавлять споживачів Читати статтю
Icon
Упаковка товару при доставці
Упаковка товару при доставці Читати статтю
Icon
Страхування вантажів під час транспортування з Китаю
Страхування вантажів під час транспортування з Китаю Читати статтю
Icon