Доставка товару на склад Амазон FBA

 • Свої склади в США та Європі
 • Повний комплекс послуг
Безкоштовна консультація
Image Image
Image

Fulfillment by Amazon

Це спеціальний платний сервіс, який пропонує Amazon для продавців, що дозволяє використовувати складські потужності Amazon і включає обробку замовлення, прийом товару на склад, його зберігання, упаковку товару під час відправлення та доставку товару Вашому покупцю.

Вибираючи FBA, необхідно розуміти та враховувати, Amazon не відповідає за митне очищення, не є одержувачем та імпортером у США, склад Amazon вказується та використовується в документах, що супроводжують доставку тільки як місце доставки та вивантаження товару.

Швидке замовлення доставки

Залиште свої контактні дані і наш спеціаліст зв’яжеться з Вами найближчим часом
Зустрічайте нашу команду
Затворна Анастасія
Затворна Анастасія
Керівник відділу логістики
Шита Анжеліка
Шита Анжеліка
Керівник відділу обслуговування клієнтів
Підопригора Ірина
Підопригора Ірина
Менеджер по роботі з клієнтами
Петренко Марія
Петренко Марія
Менеджер по роботі з клієнтами
Щербатих Дар'я
Щербатих Дар'я
Логіст по авіа та контейнерним перевезенням
Козерівський Олег
Козерівський Олег
Брокер
Мороченко Владислав
Мороченко Владислав
Брокер
Мирончак Максим
Мирончак Максим
Логіст
Фурса Анастасія
Фурса Анастасія
Менеджер по роботі з клієнтами
Давиденко Олександра
Давиденко Олександра
Менеджер по роботі з клієнтами
Нарижний Вадим
Нарижний Вадим
Менеджер по роботі з клієнтами

Переваги роботи з Діфрейт

Icon Економія часу

Використання шаблонів дозволяє швидко і зручно вказати необхідну інформацію та форматування, що спрощує робочий процес і допомагає уникнути помилок.

Icon Регулярні відправки

За допомогою налагодженого процесу регулярного постачання в США та Європу ви уникаєте перерв у поповненні запасів товарів на складах Amazon.

Icon Власні FBM центри

В разі перевищення лімітів вашого облікового запису Amazon у вас є можливість скористатися нашими складськими потужностями в США та Європі.

Icon Підготовка вантажу

Вам не потрібно хвилюватися про цілісність вантажу під час доставки, адже ми візьмемо на себе всі турботи з переупакування, палетування та поклейки лейблів.

Icon Митні процедури

Замитнення, розмитнення і збір всіх необхідних документів для цього залиште на нас. Ми віримо в успіх ваших продуктів і підберемо оптимальний варіант поставок з урахуванням особливостей вантажу.

Icon Оптимальні варіанти поставок

Займемося усіма організаційними питаннями транспортування з моменту отримання товару на складі виробника до моменту доставки на склад Amazon, в той час як ви зможете повністю сфокусуватися на продажах.

Скористайтесь послугами нашого складу


Доставка товару на склад Амазон FBA

Питанням, як відправити товар на склад Амазон з України, переймається все більша кількість вітчизняних підприємців, які хочуть представити свою продукцію американському споживачеві. Цей маркетплейс по праву посідає одну з лідируючих позицій на світовому ринку, що дає можливість українському виробнику зробити свій продукт доступним для мільйонів користувачів цього сервісу в США.

При цьому організувати співпрацю з маркетплейсом можна повністю віддалено. Головне, продумати, як доставити товар на склад Амазон з мінімальними витратами і з дотриманням митного законодавства.

Що таке Amazon FBA і для чого він потрібен?

Однією з ключових переваг цього інтернет-майданчика є склад FBA (Fulfillment by Amazon). Цей сервіс надає продавцям, у т.ч. українським, складські послуги в США в необхідному обсязі. Вони можуть включати:

 • приймання партій на склад;
 • надання відмінно обладнаних складських площ;
 • розміщення і зберігання відповідно до особливостей і характеристик товарів;
 • збір замовлень, що надходять від покупців, їх маркування та пакування;
 • доставку кінцевому споживачеві;
 • роботу з поверненнями.

Таким чином, склад Amazon надає комплексне обслуговування до моменту відправлення замовлення покупцеві. Однак важливо розуміти, що він не виступає як одержувач вантажу в США і не несе відповідальності за його митне очищення.

Які види товарів доставляються на склад Амазон FBA

Маркетплейс світового рівня торгує найширшим асортиментом промислової продукції споживчого попиту. Українськими виробниками організовується доставка на склад Амазон різних категорій товарів: від handmade іграшок або аксесуарів до одягу, взуття, предметів інтер'єру, вироблених на власних фабричних потужностях.

Перед виходом на американський ринок вітчизняному виробнику важливо забезпечити належну якість продукту, мінімізувати можливість браку, інакше репутація буде від початку зіпсована, що негативно позначиться на попиті в майбутньому.

Також необхідно враховувати, що на низку категорій доставка на Амазон може вимагати оформлення сертифіката:

 1. Іграшки.
 2. Дитячі ліжечка.
 3. Освітлювальні прилади.
 4. Ліки, біодобавки та ін.

Як доставляє товари на склад Амазон компанія DiFreight?

Ми здійснюємо відправку вантажів з України двома видами транспорту:

 • морський. Весь шлях у середньому займає 25-45 днів. Основна перевага в тому, що морська доставка США – доступний за ціною варіант. Товарні партії від різних виробників комбінуються в збірні вантажі, що додатково зменшує вартість перевезення;
 • повітряний. Повітряною доставкою товару на склади "Амазон" можна доставити не більш ніж за 10 днів, проте її вартість буде істотно вищою. Крім того, авіа доставка США передбачає менше клопоту з пакуванням і страхуванням.

Важливо розуміти, що фахівці DiFreight супроводжують вантаж на всіх стадіях перевезення: від нашого складу в Україні до його приймання на нашому складі в Америці і відправки його на Amazon FBA. Ми беремо на себе відповідальність за забезпечення цілісності, митне оформлення на українському кордоні та митне очищення після прибуття вантажу в США.

Скільки коштує доставка на склад Амазон FBA в DiFreight?

Щоб точно розрахувати, скільки коштує доставка на Амазон, нашому фахівцеві необхідно попередньо ознайомитися з інформацією про вантаж. Вартість визначається індивідуально залежно від виду продукції, ваги і габаритів, особливостей і складності оформлення митної документації. Також на кінцеву ціну послуг багато в чому впливає тип перевезень (авіа або морські).

FAQ

Чи можливе відправлення товару на Амазон кур'єрською службою?

Представництва міжнародних кур'єрських служб є в багатьох великих містах України. Вони залишають невеликі партії на Amazon FBA, проте не несуть відповідальності за митне очищення на території США. У разі виникнення проблем вантаж буде відправлено назад. Усі транспортні витрати повинен буде оплатити український виробник.

У чому переваги Amazon FBA для бізнесу?

Сервіс бере на себе вирішення всіх завдань, пов'язаних зі складським зберіганням і доставкою кінцевому споживачеві, що дає можливість самому підприємцю зосередитися на реалізації стратегії та досягненні ключових цілей. Крім того, підвищується якість обслуговування клієнтів у США, що сприяє зростанню продажів.

Чи включено митне оформлення, якщо доставка товару на склад Амазон здійснюється компанією DiFreight?

Звісно, до спектру наших послуг входить оформлення та очищення на території України та США, щоб продукція могла бути реалізована споживачеві на законних підставах.

Який вид транспорту оптимальний для відправки вантажів?

Усе залежить від того, що обирає замовник: терміновість чи вартість. Відправлення на склади FBA авіатранспортом у кілька разів швидше, ніж морським, однак обійдеться на порядок дорожче.

Каталог послуг
Вас також можуть зацікавити
Склади США, Європа
Посилковий сервіс Європа
від €14.8 /кг (3-10 днів)
Доставка Китай - Україна
від $200 /м3 (70-75 днів)
від $7,5 /кг (18-21 днів)
Доставка Україна - США
від $300 /м3 (25-45 днів)
від $7.5 /кг (5-12 днів)