Difreight Події Новий сервіс від DiFreight: бот для трекінгу вантажів

Новий сервіс від DiFreight: бот для трекінгу вантажів

Новий сервіс від DiFreight: бот для трекінгу вантажів

Компанія DiFreight розуміє, як важливо забезпечити нашим клієнтам максимальний комфорт та контроль над вантажем під час перевезення. З огляду на це, ми раді представити наше нове рішення — бота DiFreight для трекінгу вантажів.

Цей бот — наша відповідь на потребу в забезпеченні прозорості та ефективності у логістиці. Він дозволяє вам відстежувати переміщення вантажу в реальному часі, забезпечує повний контроль і спокій. Тепер кожен етап транспортування контейнера, від пункту відправлення до пункту призначення, буде під вашим наглядом.

Трекінг перевезення вантажів DiFreight допоможе проконтролювати весь період доставки - DiFreight

Трекінг перевезення вантажів DiFreight допоможе проконтролювати весь період доставки.

Що таке трекінг вантажів у реальному часі й чому це так важливо

Раніше рух вантажу можна було прослідкувати за допомогою штрих-коду. Але загадкою залишався час між прибуттям та відбуттям контейнера. Штрих-коди лише фіксували докази того, що товари відправлені або доїхали.

Тепер кожен крок ланцюга постачання відстежує трекер вантажу. Він передає точну інформацію про місцеперебування та переміщення контейнера протягом усього шляху прямування.

88% користувачів вважають важливою перевагою можливість відстежити вантаж в режимі реального часу.

Чому для бізнесу важливо знати місцеперебування і стан посилки в реальному часі? Коротка відповідь: тому що знання — це сила. Трекінг через бот допоможе бізнесу:

  • дізнатися місце розташування контейнера впродовж усього шляху транспортування вантажів;
  • бути в курсі ситуації та оперативно реагувати на затримки або відхилення;
  • краще спланувати наступні кроки у ланцюжку постачання.
Штрих-код — застарілий метод відстеження руху переміщень посилок - DiFreight

Штрих-код — застарілий метод відстеження руху переміщень посилок.

Відстеження вантажів в режимі реального часу з ботом DiFreight

Спеціалісти DiFreight з 2020 року займаються ланцюгами постачання та надають послуги з перевезення вантажів. Ми доставляємо посилки більш ніж до 23 країн морським, повітряним та автотранспортом. Знаємо, як важливо для клієнтів тримати руку на пульсі при організації логістики, тому і впровадили новинку — бот трекінгу вантажу.

Завдяки боту ви отримаєте повну інформацію про процес міжнародної доставки вашого контейнера в будь-який час доби або дня тижня. Система працює з усіма типами вантажів: морський контейнер, піддон, платформа, автовантаж та ін.

Як користуватися ботом

Трекінг вантажу доступний у телеграмі за посиланням https://t.me/DiFreight1_bot

Щоб ним скористатися, потрібно:

  • зареєструватись;
  • перейти в меню;
  • обрати «трекінг вантажу»;
  • ввести свій DF номер;
  • отримати повідомлення про етап доставки чи іншої послуги.

З трекінгом вантажів ви отримуєте повністю прозорий ланцюг постачання та можете контролювати вантажі, навіть якщо вони не знаходяться в полі вашого зору. Компанія Difreight готова стати вашим головним партнером для організації логістики міжнародних перевезень та забезпечити постачання продукції без затримок. Звертайтеся, щоб дізнатися про умови співпраці.