Difreight Події Вебінари про бізнес з Китаєм від DiFreight: тонкощі міжнародних закупівель

Вебінари про бізнес з Китаєм від DiFreight: тонкощі міжнародних закупівель

Вебінари про бізнес з Китаєм від DiFreight: тонкощі міжнародних закупівель

Запуск бізнесу з Китаєм, особливо коли йдеться про закупівлю товарів, вимагає глибокого розуміння ринкових умов, знання місцевої культури та особливостей ділового етикету. Одна з проблем підприємців на цьому етапі — пошук актуальної та надійної інформації щодо організації поставок товару з Китаю. Але DiFreight знайшов, як розібратися з цією проблемою. Читайте далі, зараз я вам все розповім.

Організовуємо прямі ефіри про налагодження роботи з Китаєм

Ви часто пишете нам після прямих ефірів, ділитеся враженнями та ставите додаткові запитання щодо закупівель товарів з Китаю. Як відповісти на всі ці запити? Тільки на регулярній основі! Тому ми запускаємо щотижневі вебінари про бізнес з Китаєм на каналі DiFreight.

Кожного вівторка на каналі очікуйте на нове відео, де ми будемо спілкуватися з експертами товарного бізнесу і роботи з Китаєм. Фахівці поділяться своїм цінним досвідом, а я, своєю чергою, адресувати ваші запитання спікеру.

Не пропустіть, адже це унікальна можливість зануритися в атмосферу міжнародних закупівель та дізнатися багато корисної інформації від практиків, які вже досягли успіху у своїй сфері.

Анонси найближчих вебінарів

Дата Тема вебінару
22.08 Здолай межі: Імпорт з Китаю для масштабування бізнесу
29.08 Китайські товари в Україні: від закупівлі до реалізації на ROZETKA
05.09 Викуп товарів з Китаю, оновлена послуга від DiFreight. Прямий ефір в телеграм каналі за посиланням https://t.me/+vM7Oj3BOH1kyMjQy

Кому будуть корисні вебінари

Початківцям в товарному бізнесі. Якщо ви лише починаєте свій шлях у світі закупівель та торгівлі, наші вебінари нададуть вам цінну інформацію для старту, допоможуть уникнути типових помилок та прискорити ваш вхід на ринок.

Діючим підприємцям. Тим, хто вже має досвід роботи з поставками товарів з Китаю, але шукає шляхи оптимізації свого бізнесу, вебінари допоможуть відкрити нові можливості та перейти на новий рівень.

Закупникам та логістам. Спеціалісти, які безпосередньо працюють у сфері закупівель та логістики, отримають конкретні поради, практичні кейси та рекомендації з оптимізації поставок.

Всім зацікавленим у роботі з Китаєм. Якщо ви розглядаєте можливість розширення бізнесу на китайський ринок або просто хочете дізнатися більше про особливості роботи з китайськими партнерами, вам обов'язково варто приєднатися.

Цікаво, чи не так? Переходьте за посиланням та реєструйтесь на найближчий прямий ефір! Вебінари від DiFreight нададуть вам актуальну інформацію, яка буде корисна для розширення вашого бізнес-горизонту і підвищення ефективності роботи.