DiFreight
Скільки потрібно грошей для старту бізнесу з Китаєм?
Скільки потрібно грошей для старту бізнесу з Китаєм?
Скільки потрібно грошей для старту бізнесу з Китаєм?

Понад 60–80% продукції легкої промисловості, представленої на вітчизняному ринку, становить китайський ширвжиток. Останнім часом китайські виробники стали випускати якісніші товари, тому вони виглядають набагато краще, і відрізняються довговічністю та функціональністю. Навіть якщо ви ніколи не стикалися з такою продукцією, це не є підставою для того, щоб відмовитися від ідеї почати бізнес з Китаєм на перепродажі. У наш час такою справою не займаються лише ліниві. Схема роботи зводиться до таких пунктів:

1. Знайти дешевший товар
2. Доставити його до нашої країни
3. Реалізувати товар із гарною націнкою
Що краще купувати в Китаї?

Якщо ви все ж мають намір починати бізнес з Китаєм, то
в першу чергу, слід звернути свою увагу на такі товари:
  • гаджети і електроніка;
  • дрібна побутова техніка;
  • одяг, взуття та аксесуари;
  • товари для дому та різний декор;
  • товари для тварин;
  • товари для дітей;
  • меблі;
  • канцелярія;
  • товари для спорту і відпочинку.

Скільки ж потрібно грошей для початку бізнесу з Китаєм?


Щоб отримати відповідь на це питання, спочатку Вам потрібно визначити який напрямок бізнесу Ви бажаєте розвивати: працювати на роздріб або ж у Вас є якісь оптові потенційні/діючі клієнти.

Якщо говорити про роздріб, будь-який товар можна брати в дрібний опт в Китаї, тоді можна і потрібно замовляти по коробках: один товар-одна коробка. В залежності від вартості цього товару і якщо говорити про цифри, то будьте готові що мінімальний бюджет у Вас повинен бути від 1000 $ - 2000 $. Ця сума повинна покрити: закупівлю, логістику і додаткові витрати, пов'язані з відправкою товарів і організацією їх продажу.

Якщо ми говоримо про опт, то тут потрібно вияснити. Це опт: дрібний, середній або великий і чи є у Вас налагоджений канал збуту зрозумілого обсягу першої партії. Дрібний опт: приблизно 3000-4000 $. Середній в районі 9000- 10 000 $. Ось на такі цифри Ви можете орієнтуватися.

Суми вже зрозумілі, залишилось тільки знайти надійного перевізника, який проведе пошук постачальника, викуп та оплату товару та здійснить швидку доставку з Китаю в країну призначення. Як же це зробити? Звернутися в DiFreight і ми надамо вам комплексну допомогу і вирішимо всі поставлені задачі з логістики.

Статті, які можуть вам сподобатись
Хочеш отримувати регулярний корисний контент?
Залиш свою пошту