Difreight Блог 3 види доставки по Китаю і все що про них відомо

3 види доставки по Китаю і все що про них відомо

3 види доставки по Китаю і все що про них відомо

Доставка по Китаю — це доставка від будь-якої фабрики до порту Шеньчжень. При цьому підприємці не люблять і навіть бояться замовляти перевезення товарів з віддалених складів з декількох причин: можливо прийдеться більше платити, товар ще простіше загубити, хто буде його відстежувати. Але насправді хвилюватися немає за що. Китай це не острівна держава, як Японія. Всередині країни добре налагоджена робота поїздів, літаків, суден, які і перевозять вантажі.

Сьогодні ми розповімо, як перевозимо вантажі і що допомагає нам не втратити жодного пакування при перевезеннях зі складу на склад. А також поділимося одним напрацюванням, яке забезпечить вашому вантажу успішний шлях від точки А до точки В.

Проблеми новачків у співпраці з Китаєм

Доставка товарів з фабрик до порту відбувається 3-ма шляхами на вибір:

  • Довантаження в попутній а/м транспорт — завантажують фуру з вантажами різних замовників, де і для вашого товару знаходиться місце. Машина прямує з місця призначення до порту, звідки і відбуваються всі міжнародні доставки.
  • Кур'єрські служби — для перевезення вантажу ви можете замовити окремий транспорт, до якого не буде довантажу товарів інших замовників. Це трохи дорожче, але кожен розраховує свої можливості і важливість перевозити щось своє окремо та безпечніше.
  • Річковий порт — якщо фабрика, яка виготовляє товари знаходяться дуже далеко від морського порта, а в місті (або дуже поруч) є річковий порт, то найкращим рішенням буде доставка паромом чи баржею. Це найдешевший вид з усіх перелічених, тільки при умові, якщо ви перевозите велику партію вантажу або контейнери.

Який спосіб вибрати і в чому секрет успішної доставки?

Щоб обрати кращий варіант доставки по Китаю для свого вантажу, поговоріть з постачальниками. Вони орієнтуються в цих питаннях і знають, як вигідніше та безпечніше доставити саме ваш товар до морського порту. Але, якщо у вас немає часу займатися цими питаннями чи ви не так гарно володієте англійською, китайською — доручіть це питання нам.

Ми доставляємо товари з Китаю з 2020 року, а також керуємо внутрішніми перевезеннями вантажу по Китаю. Домовимося з вашим постачальником та організуємо доставку по Китаю та в Україну.

Що головне? Після узгодження всіх процедур зі складом, надати готовий інвойс на прорахунок вашим логістичним партнерам, щоб розуміти вартість і шляхи доставки до порту.

Корисні статті в нашому Блозі

Який варіант доставки товару з Китаю в Україну обрати сьогодні?
Який варіант доставки товару з Китаю в Україну обрати сьогодні? Читати статтю
Icon
Блог закупника DiFreight: ТОП товарів для викупу в Китаї
Блог закупника DiFreight: ТОП товарів для викупу в Китаї Читати статтю
Icon
Авіадоставка з Китаю всього за 12,5$!
Авіадоставка з Китаю всього за 12,5$! Читати статтю
Icon