DiFreight
Менеджер ЗЕД та митний брокер на аутсорсі
Менеджер ЗЕД та митний брокер на аутсорсі
Менеджер ЗЕД та митний брокер на аутсорсі. В чому зручність для вашого бізнесу?

Для компанії вийти на рівень ЗЕД може бути складно та проблематично. Якщо не врахувати всі нюанси, ви ризикуєте втратити значну частину можливого прибутку і неабияк витратити час на вирішення якогось завдання.

З чим доведеться зіткнутися:
- нюанси ринку іншої країни;
- грамотне оформлення супровідної документації при купівлі товару;
- документація для митного оформлення;
- сертифікати та нетарифне регулювання;
- пошук постачальників та логістичних компаній, вибір та організація правильно взаємодія з кожною - ланкою логістичного ланцюжка;
- страхування вантажів та відповідальності за вантаж підрядників;
- ведення переговорів з урахуванням національних особливостей іноземного партнера;
- контроль ризиків та форс-мажорів.

Аутсорсинг ЗЕД допомагає значно знизити витрати. Відбувається закономірна мінімізація видатків: часу, сил, грошей. Відпадає необхідність щільної взаємодії з органами контролю, здійснювати операції в рамках валютного обліку операцій, що проводяться.

Аутсорсинг ЗЕД передбачає роботу з шістьма важливими процесами:

1. Аналіз ринку цікавого для Вас продукту;
2. Пошуки надійних партнерів, проведення переговорів та укладання договорів при отриманні вигідних для клієнта умов, реєстрація цих договорів в українських банках;
3. Проведення всіх необхідних операцій із фінансами та валютним контролем;
4. Транспортування та комплекс логістичних послуг;
5. Вирішення питань грамотної сертифікації та правильного оформлення митної документації в процесі прямування вантажу в Україну.
6. Правильна калькуляція витрат за одиницю продукції.

Важливо поставитись відповідально до вибору компанії для аутсорсингу вашої ЗЕД діяльності. Компанія DiFreight стане для вас надійним партнером. Ми врахуємо всі тонкощі з урахуванням конкретного напряму, допоможемо мінімізувати витрати та не вибитись із термінів, прописаних у договорі. Вкажемо у документах реальні розміри витрат на митні платежі та правильно організуємо оформлення документів. Виступимо у ролі підрядника, візьмемо вирішення актуальних питань на себе. Ми займаємося декларуванням, перевіркою коректності Ваших документів на відповідність митним правилам, чи перевіримо чи потрібно проходити додаткову сертифікацію для Вашого товару, ознайомимо та проінформуємо за планами сплати митних платежів та інших важливих нюансів у процесі купівлі або продажу Вашого вантажу за межі митної території Вашої країни.
Статті, які можуть вам сподобатись
Хочеш отримувати регулярний корисний контент?
Залиш свою пошту