Difreight Блог Bond — по-американськи, митна застава — українською

Bond — по-американськи, митна застава — українською

Bond — по-американськи, митна застава — українською

Щоб з успіхом імпортувати вантаж, необхідно пройти багато етапів оформлення, сплатити податки, здобути гарантії та дозвіл на перевезення. А також оформити митну заставу. Сьогодні ми розповімо, як отримати Bond (митну заставу) і чому це необхідно.

Що таке Bond?

Митна застава чи минті облігації — це договір, який укладається між імпортером та компанією, яка надає гарантію на товар. Наявність документа перевіряє митниця та прикордонна служба Америки. Документ потрібен для гарантії оплати імпортних податків при потраплянні товару у США. Зауважимо, що митна застава оформляється на всі категорії товарів.

Які існують види митних облігацій?

Ви можете оформити Bond одноразово і тоді він покриє тільки одну митну декларацію однієї партії товарів. А можете придбати річний Bond, який дозволить вам імпортувати товар протягом року і заощадить велику кількість грошей. Розповідаємо чому і в чому різниця між цими варіантами митних декларацій.

  • Разовий Bond — мінімальна ціна 65$, але якщо інвойсна більше 5000 $ то +5$ за кожну тисячу. Вона покриває одноразове митне ввезення однієї партії. США не випускає одноразові Bond більше 3-х разів на рік, цей процес контролюється прикордонними службами та митницею. Зауважимо, що для морських перевезень потрібно оформлювати і Bond і Entry Bond.
  • Річний Bond — коштує 500$ та діє протягом року. Він відрізняється від разового тим, що має крім ідентифікаційного номера, номер EIN. Застава є незалежною від митного брокера, тобто якщо ви зміните спеціаліста на іншого, то річний Bond все одно буде дійсний.

На що треба звернути увагу — обидва типи Bond можуть бути різними за вартістю. Все це залежить від типу та кількості вантажу, який ви імпортуєте. У статті вказані мінімальні ціни облігацій.

Що треба зробити, щоб отримати Bond

Спершу — знайти надійного митного брокера. В нашій компанії працюють фахівці, які допоможуть вирішити всі питання з імпортом та оформити документи для перевезення. Перевага наявності брокера в тому, що все буде зроблено за вас і у найкоротший час.

Друге — отримати митну заставу. Якщо ви вже маєте брокера, він займеться процесом оформлення Bond через митницю США. Придбає безперервну чи разову облігацію (яку ви оберете), оформить онлайн заяву, отримає її схвалення (це займає один день). Кінцевим етапом — допоможе імпортувати товар протягом 2 днів.

В яких випадках треба і не треба отримувати Bond

Bond потрібен, коли імпорт відбувається для комерційного використання, а товар має вартість понад 2500 доларів. Тобто, якщо ви підприємець і хочете продавати свій товар, накупили його на 2500$, то імпортна застава (Bond) необхідна. А також, коли ваше перевезення повинне відповідати федеральним нормам. Є категорії товарів, які підпадають під додаткові правила і норми установ — їх імпорт коштує дорожче, адже сума застави повинна бути потрійного розміру значення.

Проведемо аналогію, щоб вам було простіше зрозуміти. Ваша митна застава — це квиток, який допоможе товару попасти у США. Поки ви будете купувати митну облігацію, товар буде знаходитися на митниці та очікувати підтвердження. Тільки після отримання дозволу на випуск товару — його буде випущено.

Все достатньо просто, але набагато простіше працювати з митним брокером, який індивідуально підійде до питання оформлення Bond для вашого перевезення. Якщо ви шукаєте такого фахівця та плануєте серйозно масштабуватися — ми станемо надійними партнерами, які закриють всі питання перевезення та оформлення документів. Щоб дізнатися про наші послуги більше — переходьте на головну сторінку сайту та замовляйте зворотний дзвінок. Наш менеджер проконсультує вас і ми зможемо обговорити всі умови співпраці.

Корисні статті в нашому Блозі

Як провести оплату постачальнику в Китаї?
Як провести оплату постачальнику в Китаї? Читати статтю
Icon
Основи продажу та доставки товарів з України в США та Європу: що таке FBM?
Основи продажу та доставки товарів з України в США та Європу: що таке FBM? Читати статтю
Icon
Де шукати клієнтів і які етапи продажу товарів на Amazon?
Де шукати клієнтів і які етапи продажу товарів на Amazon? Читати статтю
Icon