Difreight Новини Кантонська виставка в Китаї: Як шукати експонати та продукти онлайн?

Кантонська виставка в Китаї: Як шукати експонати та продукти онлайн?

Кантонська виставка в Китаї: Як шукати експонати та продукти онлайн?

Шукаєте найновіші технологічні розробки, які можна завести та реалізувати в Україні? Не знаєте, де брати постачальників і купувати актуальні товари за найнижчими цінами? А ви чули щось про кантонську виставку в Китаї, яка відбудеться з 15 квітня по 5 травня? Розповідаємо!

15 квітня у виставковому комплексі Гуанчжоу стартує офлайн виставка. Подія проходитиме в три фази. І під час кожної фази будуть висвітлені дуже різні продукти. Фази виставки розділяються на наступні етапи:

Етап 1 (15-19 квітня)

Електроніка, побутова техніка, освітлення, аксесуари, машини, апаратні інструменти, будівельні, хімічні, енергетичні матеріали. Буде виставлятися все, що пов'язано з передовими технологічними рішеннями для комфортного та безпечного існування людства.

Етап 2 (23-27 квітня)

Всім естетам і любителям IKEA прийде на смак ця фраза. Адже на ній будуть представлені подарункові бокси, подарунки, предмети інтер'єру, декору для дому і все, що хоч як-небудь стосується затишку, стилю.

Етап 3 (1-5 травня)

Модникам і модницям сюди, оскільки в ці дати власники брендів виставлятимуть одягу, взуття. Також фаза зацікавить оцінювачів здорового образу життя. Для них будуть виставлені товари продуктів здорового харчування, ліків, бадів, товари для відпочинку і офісу.

Як зареєструватися та що ще цікавого?

Побувати в Китаї, знайти товар, який принесе вам гроші і щасливим повернутися додому можна за посиланням: https://www.cantonfair.org.cn/en-US/register/index. Важливо, що вам треба обрати категорію "Покупець за кордоном". А ось отримати запрошення та бейдж покупця ви можете тут: https://invitation.cantonfair.org.cn/Home/Index. Якщо у вас не має змоги поїхати в Китай, але ви хочете розглянути продукти і обрати позиції, вам так само необхідно пройти реєстрацію за посиланням. У дні виставки товари публікуватимуться на сайті, а всю необхідну інформацію організатори виставки надішлють вам на електронну адресу.

Трохи деталей

Цей захід проводиться 2 рази на рік. Його організував центр зовнішньої торгівлі Китаю. Вважається, що кантонський ярмарок є однією з наймасштабніших та найважливіших подій у світі зовнішньої торгівлі. Оскільки кількість, різнобічність товарів залучає покупців та партнерів з усього світу.

Увага, щорічно понад 25000 1957 експонатів приїжджають з різних країн. Величезний вибір дає змогу створювати стартапи, ставати підприємцями чи реалізовувати свій товар на зовнішньому ринку.

Корисні статті в нашому Блозі

Доставка вантажів з Китаю до США
Доставка вантажів з Китаю до США Читати статтю
Icon
Як адаптувати товари з Китаю на українському ринку
Як адаптувати товари з Китаю на українському ринку Читати статтю
Icon
Головні вигоди митного безвізу для українських підприємців
Головні вигоди митного безвізу для українських підприємців Читати статтю
Icon