Difreight Новини Доставка вантажів з Китаю до США

Доставка вантажів з Китаю до США

Доставка вантажів з Китаю до США

Доставки вантажів з Китаю до США тануть безліч нюансів, і їх треба обов'язково враховувати. Якщо ви хочете розширити свою ділову діяльність, Китай – чудова можливість. КНР надає своїм партнерам у бізнесі ультрасучасні виробничі потужності та логістичні послуги. Китай – один із лідерів виробництва не лише ТНП, а й брендової техніки та одягу. Експортувати можна на настільки вигідних умовах, що пройти повз таку можливість жоден грамотний і просунутий бізнесмен не зможе. Заводська продукція якісна і пропонується за розумними цінами.

Якщо вас цікавить, щоб доставка в США з Китаю пройшла швидко, без затримок та ускладнень, потрібно вибрати оптимальний варіант та врахувати всі особливості комерційної взаємодії з цією країною з особливим менталітетом та тисячолітніми традиціями.

Комерційні вантажі США з Китаю поставляють 3 основними способами:

  1. Експрес: ви отримаєте придбані у КНР товари за період від 1 до 3 днів. З будь-якого міста Китаю до будь-якого населеного пункту Америки;
  2. Доставка морськими торговими шляхами: у форматі цільного контейнера або вантажу збірного типу. Час у дорозі може становити від 30 до 35 днів.
  3. Доставка авіатранспортом при масі вантажу понад 100 кг. Доставка займе від 2 до 6 днів.

Для точного розрахунку вартості послуг по доставці слід звернутися до нашого спеціаліста. Він врахує всі тонкощі та нюанси та допоможе зробити доставку за оптимально вигідною ціною. Проконтролює, щоб вся необхідна супровідна документація була складена правильно та у необхідні за законом терміни.

Рекомендуємо страхувати вантажі. Це вбереже вас від фінансових втрат через непередбачені обставини, які не залежать від вас або партнерів з Китаю.

Корисні статті в нашому Блозі

Головні вигоди митного безвізу для українських підприємців
Головні вигоди митного безвізу для українських підприємців Читати статтю
Icon
Зовнішньоекономічний контракт для перевезення вантажу
Зовнішньоекономічний контракт для перевезення вантажу Читати статтю
Icon
Страйк польських перевізників: причини та наслідки ситуації на кордоні з Польщею
Страйк польських перевізників: причини та наслідки ситуації на кордоні з Польщею Читати статтю
Icon