Difreight Новини Які існують види перевізних контейнерів і навіщо вам потрібно про це знати

Які існують види перевізних контейнерів і навіщо вам потрібно про це знати

Які існують види перевізних контейнерів і навіщо вам потрібно про це знати

Умовно контейнери можна розділити на 2 види: стандартних розмірів і нестандартних. До другого пункту відносяться контейнери розміром від 45 до 53 футів. Стандартними називають контейнери розміром 20 і 40 футів. Про них ми сьогодні і поговоримо.

20 чи 40?

Від розміру контейнерів для інтермодальних перевезень залежить загальна вартість транспортування вантажу. Розглянемо, що і для яких перевезень підходить більше:

Контейнер 20 футів:

  • це переїзд 1-2 кімнатного приміщення, в нього розміщується 28.200 кг

Контейнер 40 футів:

  • це переїзд 3-5 кімнатного приміщення, в нього розміщується 26.600 кг

Також існують контейнери рефрижераторні і танкери для рідини.

Тут встане питання: А як контейнер більшого розміру, перевозить менше кілограм? Відповідь: 40 футовий контейнер побудований таким чином, що він може перевозити об'ємні вантажі меншої ваги.

Контейнери LCL та FCL

Контейнери типу LCL підходять для переїздів чи перевезень, які не потребують повного завантаження контейнера 20 чи 40 футів. Але у нас в компанії є мінімальний об'єм вантажу, менше якого ми не перевозимо (вказати який). Чому так? Бо відповідально та дбайливо ставимося до коштів клієнтів, і такою дією зменшуємо вартість невеликих переїздів.

Контейнери, які завантажуються повністю — це FCL. При замовленні такого контейнеру ви платите за весь контейнер і всі ваші товари перевозяться разом, в одному місці. Головне — до них не додаються чужі вантажі. Отже, ризик щось загубити зменшується.

У нас на головній сторінці сайту ви можете замовити перевезення будь-якого вантажу будь-яким контейнером. Наші менеджери прорахують все з максимальною вигодою для вас та допоможуть підібрати найшвидші методи доставки в Україну чи з України.

Корисні статті в нашому Блозі

Що являє собою порт Shenzhen?
Що являє собою порт Shenzhen? Читати статтю
Icon
Маршрут проходження з Китаю
Маршрут проходження з Китаю Читати статтю
Icon
Доставка негабаритного вантажу з України до США
Доставка негабаритного вантажу з України до США Читати статтю
Icon