DiFreight
Особливості вивезення вантажу з Китаю, якщо працюєте через карго
Особливості вивезення вантажу з Китаю, якщо працюєте через карго
Особливості вивезення вантажу з Китаю, якщо працюєте через карго.
Вивіз - відправка вантажу з Китаю в країну призначення.

В країні відправки є експортні, митні та логістичні формальності. Для того, щоб відправити вантаж потрібно мати контракт, весь пакет документів. Під дане перевезення повинна бути організована логістика. Якщо це морське перевезення повинен бути контейнер, розміщений букінг, завантаження контейнера і підготовка до відправки на конкретне судно. Якщо це авіа відправка, необхідно зібрати всі вантажі, забронювати місце на якомусь конкретному борту і сформувати його до відправки.

Важливим моментом є бажання постачальника закривати свій експорт. Наприклад, є велика компанія, завод. Постачальник отримує від вас оплати і йому потрібно ці оплати закривати. В такому випадку, він хоче закривати свій експорт використовуючи свою експортну ліцензію. Морські агенти - китайські агенти.

Дуже важливо надавати всю інформацію про Ваш вантаж. Також важливим моментом є специфіка вантажів. Специфіка вантажів важлива в бюджетуванні і в реальності перевезення в якомусь конкретному контейнері або складнощами з таким перевезенням. Є вантажі генеральні і небезпечні: батарейки, рідини і тд. Під них береться сертифікат МСДС, паспорт безпеки за класифікатором ООН.

Компанія DiFreight не займається доставкою контрафактної або підробленої продукції.
Наша компанія може брати вантажі від фабрик, заводів та від приватних продавців. Завдання компанії проводити всі формальності, щоб ці вантажі виїжджали і доставлялися до місця призначення.

Статті, які можуть вам сподобатись
Хочеш отримувати регулярний корисний контент?
Залиш свою пошту