Difreight Блог Особливості вивезення вантажу з Китаю, якщо працюєте через карго

Особливості вивезення вантажу з Китаю, якщо працюєте через карго.

Особливості вивезення вантажу з Китаю, якщо працюєте через карго.

Вивіз - відправка вантажу з Китаю в країну призначення.

В країні відправки є експортні, митні та логістичні формальності. Для того, щоб відправити вантаж потрібно мати контракт, весь пакет документів. Під дане перевезення повинна бути організована логістика. Якщо це морське перевезення повинен бути контейнер, розміщений букінг, завантаження контейнера і підготовка до відправки на конкретне судно. Якщо це авіа відправка, необхідно зібрати всі вантажі, забронювати місце на якомусь конкретному борту і сформувати його до відправки.

Важливим моментом є бажання постачальника закривати свій експорт. Наприклад, є велика компанія, завод. Постачальник отримує від вас оплати і йому потрібно ці оплати закривати. В такому випадку, він хоче закривати свій експорт використовуючи свою експортну ліцензію. Морські агенти - китайські агенти.

Дуже важливо надавати всю інформацію про Ваш вантаж. Також важливим моментом є специфіка вантажів. Специфіка вантажів важлива в бюджетуванні і в реальності перевезення в якомусь конкретному контейнері або складнощами з таким перевезенням. Є вантажі генеральні і небезпечні: батарейки, рідини і тд. Під них береться сертифікат МСДС, паспорт безпеки за класифікатором ООН.

Компанія DiFreight не займається доставкою контрафактної або підробленої продукції.

Наша компанія може брати вантажі від фабрик, заводів та від приватних продавців. Завдання компанії проводити всі формальності, щоб ці вантажі виїжджали і доставлялися до місця призначення.

Як вивезти вантаж з Китаю DiFreight

Корисні статті в нашому Блозі

Який шлях проходить ваш вантаж з Китаю?
Який шлях проходить ваш вантаж з Китаю? Читати статтю
Icon
Сертифікат EUR 1: відкриття нових ринків для українського бізнесу
Сертифікат EUR 1: відкриття нових ринків для українського бізнесу Читати статтю
Icon
Експортна декларація EX-1: все, що вам потрібно знати про митне оформлення експорту
Експортна декларація EX-1: все, що вам потрібно знати про митне оформлення експорту Читати статтю
Icon