DiFFreight Блог Що таке маркування вантажу?

Що таке маркування вантажу?

Що таке маркування вантажу?

Маркування вантажів - це умовні знаки і позначки безпосередньо на тарі, відправна точка гарантії того, що Ваш вантаж буде доставлений в цілості й схоронності. Ці знаки є міжнародно-прийнятими стандартами, вираженими в інтуїтивно-зрозумілій візуальній формі. Якщо упаковка не містить відповідне маркування, компанія-перевізник не несе відповідальності за можливі наслідки: втрату товарного вигляду, псування і т. д.

Завдяки використанню правильного виду пакування для вибраного типу вантажу і грамотного нанесення маркування, складські робітники зможуть зрозуміти, як поводитися з посилкою не пошкодивши вмісту. При кваліфікованому нанесенні маркування та пакуванню вантажів, і самі вантажі залишаться неушкодженими, і благополучно будуть доставлені до пункту призначення.

Цілі маркування вантажів:

  • Інформування про вміст пакування в повному обсязі;
  • Мінімізація ризиків псування вантажу;
  • Рекомендації щодо дбайливого поводження під час вантажно-розвантажувальних робіт, розпакування, транспортування і зберігання;
  • Правильне маркування пришвидшує доставку вантажу до місця призначення.

За правилами маркування вантажів, які переміщують за межі держави, їх необхідно класифікувати, нанести спеціальні знаки. Це додаткова гарантія безпеки під час транспортування.

Крім специфічних обов'язкових знаків, нанесуть інформаційні написи:

  • Номер замовлення або контракту із закордонним постачальником, покупцем.
  • Кінцевий пункт доставки.
  • Маршрут, яким перевозиться товар.
  • Номер замовлення-вбрання.
  • Товарний знак.
  • Марка відправника партії.

Обов'язково потрібно вказувати не лише габарити, а й об'єм у кубічних метрах. Не вказують об'єм, якщо об'єкт менший за 1 м3. Усі написи для експорту партії мають бути виконані мовою одержувача товарів, аналогічно імпорту.

Якщо відправник не знає, як правильно класифікувати партії, потрібна послуга автоперевезення. Логістична компанія самостійно нанесе написи, знаки на тару, об'єкт, що переміщається. Це гарантія, що партія не затримається у дорозі, збереже цілісність, не втратить товарного вигляду.

Корисні статті в нашому Блозі

Цікаві факти про Джеффа Безоса
Цікаві факти про Джеффа Безоса Читати статтю
Icon
Яка відмінність між FBA та FBM?
Яка відмінність між FBA та FBM? Читати статтю
Icon
Митне оформлення експорту та імпорту: перелік документів та особливості процесу
Митне оформлення експорту та імпорту: перелік документів та особливості процесу Читати статтю
Icon