DiFreight
Що везти з Китаю, щоб з успіхом продавати весною та літом?Що везти з Китаю, щоб з успіхом продавати весною та літом?Що везти з Китаю, щоб з успіхом продавати весною та літом?

Весна — сезон шашликів, походів, пікніків у парку та в лісі. А ще — гарна можливість заробити підприємцям, які купують товари у Китаї та перепродають на українському ринку. Але, щоб вдало стартанути у продажах, необхідно знати що, де та коли продавати краще. Саме тому сьогодні ми розповімо, що споживачі 100% будуть купувати вже незабаром та до чого вам слід готуватися, щоб отримати своє замовлення вчасно.

У статті розглянемо наступні питання:
- Які товари обрати на весняний та літній сезон?
- Як швидко отримати своє перевезення з Китаю?
- Де дізнаватися про інші трендові товари, щоб розпродаж пройшов успішно?
ТОП 2 товари сезону весна-літо 2023 року

Почнемо з того, що товари з Китаю умовно можна розподілити на 3 групи: товари короткочасної моди, трендові товари, товари ростучого ринку. Ми розглянемо 2 категорію товарів — трендові. Оскільки предмети для пікніка та походів вже незабаром стануть першими у тренді та заполонять всі платформи продажу. І на майбутні місяці вам слід обрати саме їх. Чому і що саме обирати? Розповідаємо!

Товари для пікніків:
- посуд у наборі для пікніка;
- лопатка для розгону вогнища;
- портативний мангал;
- швейцарські ножі;
- решітки для гриля;
- набори шампурів;
- портативні плити — актуальні не тільки через сезон, але й через постійні відключення;
- пляшки для води для занять спортом та прогулянок;
- ліхтарики — так само, актуальні не тільки через сезон.

Товари для походів:
- намети та туристичні килимки;
- флісовий одяг;
- похідні черевики;
- металевий похідний посуд;
- рюкзаки та накидки;
- спальники;
- всі товари для риболовлі;
- надувні матраци;

Як отримати перевезення з Китаю вчасно?

Якщо ви бачите оголошення "Доставка з Китаю 10-14 днів" — не переходьте за посиланням. Це неможливо. Наразі реальні терміни доставки з Китаю — 60-75 днів. У нас на сайті у розділі "послуги" є важливе правило — ставити терміни такими, які вони є.

Але! Варто звернути увагу на сезонність товарів весна-літо і зробити замовлення вже зараз. Оскільки весна настає через 30 днів, а купувати весняно-літній товар в Україні розпочнуть якраз через 60-80 днів. Саме тому радимо вам якнайшвидше обирати, на чому ви плануєте заробити. Знаходити постачальників з Китаю. І замовляти перевезення у нас на сайті. Все це робиться для того, щоб не впустити актуальність товару і першим вийти на ринок збуту.

Де шукати інформацію про трендові товари?

Звичайно, у нас на сайті! Ми працюємо вже 3 роки і відмінно знаємо, які товари вигідно продавати та в який сезон. Також у нашому блозі ви знайдете купу корисної інформації щодо перевезень, митниці, трендів, термінів, наших послуг, цікавих новин зі світу логістики.
Статті, які можуть вам сподобатись
Хочеш отримувати регулярний корисний контент?
Залиш свою пошту