DiFreight
Інформація, яку потрібно надати для отримання розрахунку
Інформація, яку потрібно надати для отримання розрахунку
Інформація, яку потрібно надати для отримання розрахунку
Що за товар?
Потрібна інформація, в якій вказані характеристики товару: матеріал, сферу застосування, кількість штук, вага нетто, вага брутто, посилання на товар, - взагалі повний і зрозумілий опис вантажу

Важливо: Якщо Ви даєте комусь інформацію на прорахунок в файлі і це не компанія DiFreight, - не вказуйте хто його виробляє, клієнта або Ваші особисті дані. Достатньо просто максимально точного опису самого вантажу.

Вага товару
В основному до уваги береться вага брутто. Якщо ми говоримо про цілі контейнера, то тут потрібно розуміти яка реальна вага нетто/брутто.

• нетто - вага товару без будь-якої упаковки;
• брутто - вага товару враховується разом з невіддільною упаковкою, в якій він поставляється і тарою (мішками, ящиками, коробками, паллетамі і т.д)

Розмір упаковки
Об'єм. Одиниця для СНД і Європи - м3. Як рахується: довжина х ширина х висота. Отримуємо кількість на м3. Це необхідно для калькуляції логістики. Так як ці м3 займають місце в контейнері, а контейнер обмежений цими ж метрами кубічними.

Вартість
Дана інформація необхідна, щоб правильно і чітко розуміти, на яку суму перевізник відповідає за Ваш вантаж. Ми тут говоримо не про «страховку», а для розуміння, що вантаж, який береться в роботу, коштує таких-то грошей, до того ж з вартості партії вираховуються митні платежі.
Статті, які можуть вам сподобатись
Хочеш отримувати регулярний корисний контент?
Залиш свою пошту