Difreight Блог Як зекономити 13% на ефективній логістиці

Як зекономити 13% на ефективній логістиці

Як зекономити 13% на ефективній логістиці

Напередодні новорічних свят ми провели опитування серед наших клієнтів, щоб створити для вас цю статтю. А саме — запитали в них, як вони обирали логістичну компанію для делегування питань перевезення вантажів в Україні, Європі та Америці. А потім зібрали 4 переконливих відповіді, які допоможуть вам не тільки зекономити гроші, але й дізнатися:

  • про що запитати партнерів з питань логістики;
  • на що звертати увагу при укладанні договору;
  • яких помилок треба уникати;
  • як врешті решт заощадити.

Якщо ви підприємець чи вже досвідчений бізнесмен і плануєте побудувати фінансово успішний та клієнтоорієнтований бізнес завдяки точній логістиці — цей матеріал для вас.

Про що запитати транспортних партнерів?

  1. У вас є індивідуальні умови під запити?
  2. Які максимальні терміни доставки і чи буде компенсація у разі затримок?
  3. Чи можете ви гарантувати вчасну доставку?

За всіх відповідати не будемо, оскільки не всі можуть підтримувати такий високий рівень сервісу (і це не крапельки не зухвальство). А за себе скажемо:

  1. Так, після того, як до нас звертається клієнт, ми розробляємо індивідуальний план, прописуємо унікальні умови договору та плануємо маршрут вашого вантажу найшвидшими способами. Більш того, вас на всіх етапах співпраці буде супроводжувати особистий менеджер для спокою та впевненості.
  2. Максимальні строки доставки надаються після обговорення умов співпраці та визначення типу, маршруту, складності перевезення вантажу. Питання компенсацій також прописуються у договорі перед початком співпраці.
  3. Зробимо все належне, щоб попасти у терміни, якщо це морська доставка вантажів. Зазвичай митне оформлення триває 1-2 дні. Але іноді бувають випадки, коли митні органи проводять огляд вантажу, що може затримувати по часу процес розмитнення. З самим перевезенням морем, трішки складніше. Ми можемо підібрати найкоротший маршрут, обрати "прямий сервіс" (контейнер не будуть перевантажувати з судна на судно в портах перевалки), але навіть це не гарантує обіцяний транзитний час.

На що звертати увагу при укладанні договору?

На досвід та репутацію компанії. Не варто довіряти вантаж посередникам, які не мають повноцінного сервісу, а просто ганяють вантажівки по Європі. Оскільки в них і розцінки вище, і ризиків у вас більше. Адже навряд чи такі контори надають гарантію, беруть відповідальність та створюють безпечні умови для перевезення товару.

Також вашою перевагою буде, якщо майбутні логістичні партнери мають сертифікат ISO. Він є гарантом того, що компанія дотримується всіх міжнародних вимог та надає гарантії на різні обумовлення договору. Тому не обирайте тих в кого "дешево та швидко". Обирайте тих, в кого "якісно, надійно, з підтримкою 24/7".

Про що має подбати ваш логістичний партнер?

Про те, щоб ви заощадили якомога більше грошей. І закрили всі питання перевезення в одній компанії, а не зверталися до окремих спеціалістів чи сервісів. Адже якщо зайнятися всім самостійно, то можна натрапити і на шарлатанів, і на невідповідальних і, в результаті, переплатити двічі.

Щоб таких прикростей не було і все, що зробив клієнт — це подзвонив і сказав: "Хочу відправити вантаж" — ми маємо менеджерів. Саме вони проконсультують вас з усіх питань щодо перевезення. А в майбутньому займуться визначенням параметрів, оформленням перевізних документів та іншими процесами. За вами — тільки звернення до нас.

Хто має займатися оформленням?

Якщо компанія — посередник, а не офіційний перевізник, то вся паперова тяганина буде за вами. А якщо логісти — це бренд з надвисоким сервісом обслуговування, то всі питання вони візьмуть на себе. Тим самим, ви зможете визначити рівень обслуговування і на інших етапах перевезення.

Співпрацюючи з нами, ви зекономите не тільки 13%, оскільки наразі в нас діють найвигідніші тарифи на перевезення у будь-яку країну. Але й отримаєте бездоганний сервіс, чітко прописані гарантії та умови співпраці і успішне перевезення вашого вантажу у зазначені терміни.

Корисні статті в нашому Блозі

Замовляйте товари з Китаю, які будуть купувати у 2023 році, а не просто "будуть"
Замовляйте товари з Китаю, які будуть купувати у 2023 році, а не просто "будуть" Читати статтю
Icon
Amazon, Etsy чи Ebay?
Amazon, Etsy чи Ebay? Читати статтю
Icon
Як перевірити надійність китайського постачальника
Як перевірити надійність китайського постачальника Читати статтю
Icon