Difreight Блог ТОП 5 технологічних товарів з Китаю, які сподобаються вашим клієнтам

ТОП 5 технологічних товарів з Китаю, які сподобаються вашим клієнтам

ТОП 5 технологічних товарів з Китаю, які сподобаються вашим клієнтам

Техніка з Китаю — один з найбільш популярних і затребуваних сегментів ринку. Китайські виробники швидко реагують на зміни потреб споживачів і випускають нові моделі пристроїв, які відповідають сучасним трендам. У цій статті розповідаю про п'ять трендових електронних товарів, які стануть чудовим доповненням до асортименту вашого магазину.

Smart колонки

Smart колонки — це портативні акустичні системи, які можуть підключатися до різних пристроїв за допомогою Wi-Fi або Bluetooth і виконувати голосові команди користувачів. Портативні колонки з Китаю конкурують з аналогами з інших країн за якістю, функціональністю і ціною. Вони мають свої сильні сторони:

  • багатий вибір моделей для різних потреб і смаків;
  • низька ціна при високій якості;
  • сумісність з популярними голосовими асистентами;
  • інноваційні функції та дизайн.

Розумні колонки використовують для прослуховування музики, подкастів, радіо, аудіокниг, а також для отримання інформації, керування розумним домом, здійснення дзвінків тощо.

Деякі колонки мають своїх власних голосових помічників, інші — підтримують Google Assistant, Alexa, Siri тощо - DiFreight

Деякі колонки мають своїх власних голосових помічників, інші — підтримують Google Assistant, Alexa, Siri тощо

Безпровідні навушники з Китаю

Багато хто вже оцінив, наскільки зручними є безпровідні навушники: ніяких дротів, які постійно заплутуються, ламаються або заважають. Тому цей товар зараз користується неабиякою популярністю. До того ж китайські навушники коштують значно дешевше, ніж навушники провідних світових виробників та сміливо можуть конкурувати з аналогами з інших країн.

Важливо. Перед замовленням техніки певного виробника потрібно вияснити у брокера, чи дозволене перевезення товару тої чи іншої марки.

В Китаї великий вибір моделей безпровідних навушників різних брендів, цінових категорій і функціональних можливостей - DiFreight

В Китаї великий вибір моделей безпровідних навушників різних брендів, цінових категорій і функціональних можливостей

Безпровідні камери відеоспостереження

Збільшення кількості крадіжок та необхідність в моніторингу навколишнього середовища призвели до росту попиту на відеоспостереження. Безпровідні камери стали ефективними інструментами для безпеки дому, бізнесу та публічних просторів. Їх легко встановлювати та налаштовувати. В результаті ваш клієнт може переглядати відео з камери в режимі реального часу або запису на своєму смартфоні, планшеті або комп'ютері.

Користувачам особливо зручно отримувати миттєві сповіщення на телефон про рух, звук або інші події, які фіксує камера - DiFreight

Користувачам особливо зручно отримувати миттєві сповіщення на телефон про рух, звук або інші події, які фіксує камера

Смарт-годинники з Китаю

Китайські смарт-годинники користуються неабиякою популярністю серед споживачів. Спортсмени та активні люди їх купують, щоб відслідковувати свою фізичну активність. Технологічно орієнтовані індивіди в цих годинниках бачать інноваційний гаджет. Інтеграція з голосовими асистентами, можливість приймати дзвінки, відповідати на повідомлення, підтримка різноманітних додатків робить їх незамінними помічниками у повсякденному житті. Батьки також купують такі годинники, щоб відстежувати місцезнаходження дітей (особливо це актуально для дітей початкової школи).

В Китаї представлений широкий вибір моделей смарт-годинників різних брендів, цінових категорій і функціональних можливостей - DiFreight

В Китаї представлений широкий вибір моделей смарт-годинників різних брендів, цінових категорій і функціональних можливостей

Робот-мийник вікон

Робот для миття вікон — незамінна річ для тих, хто живе на верхніх поверхах, боїться висоти або просто не хоче витрачати свій час на нудне прибирання. Це простий і зручний у використанні пристрій для миття вікон з дистанційним керуванням, який не залишає по собі розводів та тихо працює. Існують моделі як для домашнього, так і для комерційного використання. До речі, крім вікон їх ще можна застосовувати для миття стін, покритих плиткою, у ванній кімнаті.

Шнур безпеки, який кріпиться до робота, запобігає падінню пристрою з висоти - DiFreight

Шнур безпеки, який кріпиться до робота, запобігає падінню пристрою з висоти

Сучасний ринок техніки з Китаю пропонує неймовірний вибір інноваційних продуктів, які точно знадобляться вашим клієнтам. Якщо ви зацікавлені в розширенні асортименту або плануєте замовити товар з Китаю, звертайтеся до компанії DiFreight. Наші експерти допоможуть вам підібрати якісний товар, відповідно до ваших потреб та бюджету, і організують швидку та надійну доставку прямо до складу.

The Chinese technology market offers a wide selection of innovative products for your business - DiFreight

Корисні статті в нашому Блозі

Все про сертифікат відповідності для імпортної продукції
Все про сертифікат відповідності для імпортної продукції Читати статтю
Icon
На яких китайських маркетплейсах найкраще шукати товар
На яких китайських маркетплейсах найкраще шукати товар Читати статтю
Icon
Як зекономити 13% на ефективній логістиці
Як зекономити 13% на ефективній логістиці Читати статтю
Icon