Difreight Блог У чому суть комплексності сервісів Difreight, використовуючи які можна отримати максимальну вигоду та зручність

У чому суть комплексності сервісів Difreight, використовуючи які можна отримати максимальну вигоду та зручність

У чому суть комплексності сервісів Difreight, використовуючи які можна отримати максимальну вигоду та зручність

Компанія DiFreight накопичила великий досвід надання логістичних, супутніх послуг з цілого ряду напрямків:

  • Доставка комерційних партій за такими напрямами: Україна-США, Китай-Україна, Польща-США, Україна-Європа, посилковий сервіс, палетна доставка на Амазон до будь-якої країни;
  • Доставка вантажу морським шляхом;
  • Грамотний та вигідний викуп товарів у Китаї;
  • Пошук постачальників з демократичними цінами та бездоганною репутацією;
  • Пошук товару у Китаї;
  • Консультації щодо впровадження та налаштування ЗЕД процесів у Вашому підприємстві.

Кейс наших послуг включає оформлення всієї необхідної документації для супроводу, очищення та для перевірки на митниці вашого вантажу.

Ви гарантовано отримаєте максимальну вигоду, високу якість обслуговування та бездоганний комфорт. У нашій компанії працюють досвідчені менеджери ЗЕД, логісти та митні брокери. Вони знають нюанси транспортування з урахуванням особливостей кожного з напрямків.

З нами Ви здійсните викуп товарів з Китаю без ускладнень, тяганини та затримок, а у разі виникнення якихось форс-мажорів, ми візьмемо ситуацію під контроль і забезпечимо адекватний результат.

Доставка по будь-якому напрямку в межах нашої планети таїть багато особливостей. Якщо ви не врахуєте хоч одну з них, можуть виникнути додаткові витрати, затримки та інші неприємні проблеми.

Незважаючи на те, що в логістичному ланцюжку може статися багато всього непередбачуваного наші клієнти завжди мають доступ до реальної та об'єктивної інформації про вантаж, його статус та подальшу долю. Так як на кожному з етапів логістичного процесу все робиться по порядку та повному обсязі, без недоліків, з наданням усіх необхідних документів та необхідним інформуванням клієнта.

У разі виникнення питань, ви отримаєте професійну, грамотну та оперативну консультацію. Вона буде вичерпно повною.

У компанії DiFreight працюють тільки фахівці високого класу з великим досвідом роботи за вибраним напрямком, наші співробітники пишаються тим, що є частиною Difreight. До того ж, ми розуміємо Важливість підвищення професійних компетенцій для отримання максимальної ефективності нашої роботи для Вас.

Ми гарантуємо вам зумовлені ринком тарифи та індивідуальний підхід. Зв'яжіться з нами для отримання попередньої консультації. Взаємодії з Вами ми легко знайдемо оптимальний варіант, зрозуміємо завдання та реалізуємо його у позитивний результат. Наші цінності, Клієнт, Продукт та Результат.

Корисні статті в нашому Блозі

У чому суть комплексності сервісів Difreight, використовуючи які можна отримати максимальну вигоду та зручність
У чому суть комплексності сервісів Difreight, використовуючи які можна отримати максимальну вигоду та зручність Читати статтю
Icon
Де шукати клієнтів і які етапи продажу товарів на Amazon?
Де шукати клієнтів і які етапи продажу товарів на Amazon? Читати статтю
Icon
Актуальні топ 5 товарів з Китаю для туризму та подорожей
Актуальні топ 5 товарів з Китаю для туризму та подорожей Читати статтю
Icon