Difreight Блог Все про сертифікат відповідності для імпортної продукції

Все про сертифікат відповідності для імпортної продукції

Все про сертифікат відповідності для імпортної продукції

Як ви можете запевнити клієнтів, що поставляєте імпортну продукцію, яка є якісною та безпечною? Чи отримати дозвіл на безперешкодну реалізацію імпортованого товару в Україні? Для цього існує процедура сертифікації продукції. Сьогодні розповідаємо вам про сертифікат відповідності, його особливості та для чого він потрібен.

Що таке сертифікат відповідності

Сертифікат відповідності — офіційний документ, виданий компетентною організацією, який підтверджує, що певний продукт відповідає встановленим стандартам, технічним вимогам чи нормативам. Цей сертифікат свідчить про те, що товар, на який він видається, пройшов спеціальну процедуру перевірки та оцінки з метою забезпечення відповідності встановленим нормам якості, безпеки, стандартам довкілля чи іншим критеріям.

Зразок сертифіката відповідності - DiFreight

Зразок сертифіката відповідності

Відповідно до Закону України "Про технічні регламенти та оцінки відповідності" ВВР, 2015, № 14, будь-яка вироблена чи імпортована продукція, яка потрапляє на територію України, повинна відповідати конкретним технічним регламентам.

Як відбувається отримання сертифіката на продукцію

Етап 1. Подача заявки до відповідного акредитованого органу з сертифікації в Україні.

Додатково необхідно подати такі документи:

  • інвойс або рахунок-фактура;
  • інформація про товар (технічні характеристики, опис, область застосування, інструкція використання, паспорт продукції (за наявністю);
  • рекомендовано надати підтвердження якості товару (сертифікат якості чи походження);
  • свідоцтво про реєстрацію заявника, ІПН.

Етап 2. Лабораторна перевірка та випробування продукції для визначення її характеристик. Після перевірки відбувається оцінка результатів і приймається рішення про видачу сертифіката.

Етап 3. Видача сертифіката відповідності.

Разом з видачею сертифіката вам надається право маркувати продукцію спеціальним знаком відповідності.

Національний знак відповідності технологічним регламентам - DiFreight

Національний знак відповідності технологічним регламентам

Для чого потрібен сертифікат відповідності на продукцію

Отримання сертифіката відповідності на імпортну продукцію має низку переваг для імпортерів товару з Китаю чи інших країн.

Якість та безпека. Сертифікат підтверджує, що імпортована продукція відповідає встановленим стандартам якості та безпеки. Споживачі та партнери міжнародних операцій впевнені в тому, що вони отримують надійні та безпечні товари.

Відповідність місцевим регуляціям. В багатьох країнах існують регуляторні вимоги та стандарти, яким повинні відповідати імпортні товари. Сертифікат засвідчує, що продукція відповідає цим вимогам.

Митне очищення. Наявність сертифіката відповідності необхідна для митного оформлення товарів.

Виконання обов'язкових вимог. Деякі товари, особливо ті, що стосуються здоров'я, безпеки або довкілля, можуть підлягати обов'язковій сертифікації.

В цілому, сертифікат відповідності допомагає знизити ризики для бізнесу, підвищити довіру споживачів та партнерів, а також сприяє виконанню місцевих та міжнародних вимог. Якщо ви імпортуєте товари з Китаю чи інших країн — звертайтеся в компанію DiFreight. Ми вам допоможемо в організації доставки та оформленні всіх необхідних документів.

Корисні статті в нашому Блозі

Приватна марка: переваги, недоліки
Приватна марка: переваги, недоліки Читати статтю
Icon
Де шукати клієнтів і які етапи продажу товарів на Amazon?
Де шукати клієнтів і які етапи продажу товарів на Amazon? Читати статтю
Icon
Класифікація складів у логістиці
Класифікація складів у логістиці Читати статтю
Icon