Difreight Блог А якщо мій вантаж втратять? І ще 6 актуальних страхів клієнтів

А якщо мій вантаж втратять? І ще 6 актуальних страхів клієнтів

А якщо мій вантаж втратять? І ще 6 актуальних страхів клієнтів

Один з головних принципів компанії DiFreight — чесність і відповідальність перед замовниками. Тому сьогодні ми вирішили відповісти на популярні питання-страхи. Читайте статтю, адже ви 100% знайдете відповідь на питання, яке вас турбує.

7 місце: Ви берете відповідальність за вантаж чи "що буде, то буде"?

Звичайно, беремо. Перед початком співпраці, ви зможете ознайомитись з умовами доставки та нашими зонами відповідальності.

6 місце: Де я можу побачити документи на перевезення?

  • відстежувати стан перевезення;
  • спілкуватися з менеджером з будь-яких питань;
  • бачити трекер перевезення;
  • бачити орієнтовний термін прибуття вантажу;
  • зберігати всі документи в онлайн форматі.

Ми за диджиталізацію, тому створюємо і покращуємо умови комунікації з клієнтами при першій нагоді. Адже ваш комфорт і спокій за вантаж — пріоритет.

Як відбувається підписання договору співпраці difreight

5 місце: Як відбувається підписання договору співпраці?

Ми можемо надати всі документи для ознайомлення з умовами співпраці, як в онлайн форматі, так і в нашому офісі. Така сама ситуація і з підписанням. Неважливо, де ви знаходитесь, бо підписати договір можна онлайн — завдяки електронному підпису. Одна з переваг наших договорів — це не тека з 20 сторінок, яку треба детально вивчити. Ми лаконічно та зрозуміло описуємо умови контракту і не використовуємо "дрібний шрифт".

4 місце: Я отримаю гарантію, що з вантажем все буде ок?

Відповідальність за ваш товар ми беремо на себе, а вам надаємо лист-гарантію. Але в будь-якому випадку — немає за що хвилюватися. За 5 років наша компанія не допустила жодної помилки при перевезенні. 100% клієнтів отримали свій вантаж. Попри це ми обов'язково страхуємо вантаж під 2% від вартості. І забезпечуємо відшкодування в разі нашої провини.

3 місце: А ви ціну не зміните після підписання договору?

Ні, якщо ви надали всю інформацію по вантажу правильно та вже підписали договір, то вартість перевезення незмінна, оскільки ми фіксуємо ціна за м3. З цінами ви можете ознайомитися на головній сторінці сайту. Також ми постійно проводимо акції і знижуємо ціни перевезення на 10-30%. Тому радимо підписатися на нашу розсилку та частіше відвідувати сайт. Якщо ви хочете розрахувати ціну перевезення, зв'яжіться з менеджером.

2 місце: Ви точно дотримуєтесь термінів?

Якби це на 100% залежало від нас, ми б з задоволенням відповіли — так і доставляли товар секунда в секунду. Але є митниця, є погодні умови, є транспортні затримки, є погіршення ситуації в країні. Тому відповімо так: ми робимо все від себе залежне, щоб ваш вантаж прийшов вчасно. Але прискорити затори на кордонах чи направити північний вітер на захід — не в наших силах. Наприклад, доставка вантажу з Китаю в середньому буде 65-75 днів. З Європи — швидше. Головне, що ми ніколи не брешемо при оголошенні термінів доставки і 24/7 готові звітувати вам про стан перевезення.

1 місце: А якщо мій вантаж втратять?

Нагадуємо, що відповідальність за ваш вантаж ми беремо на себе. Також надаємо гарантію, в якій будуть прописані всі відшкодування, якщо така ситуація (що майже неможливо) все ж таки станеться.

Маєте інші питання? Хочете замовити перевезення з Європи та Азії за вигідними цінами?

Напишіть нам у віконце зворотного зв'язку і ми обговоримо ваше перевезення.

Корисні статті в нашому Блозі

Чому обліковий запис amazon можуть заблокувати?
Чому обліковий запис amazon можуть заблокувати? Читати статтю
Icon
Словник митного брокера: основні терміни та абревіатури
Словник митного брокера: основні терміни та абревіатури Читати статтю
Icon
Етапи реєстрації на Amazon
Етапи реєстрації на Amazon Читати статтю
Icon