Difreight Блог Контейнерні перевезення: найвигідніший спосіб доставки з Китаю

Контейнерні перевезення: найвигідніший спосіб доставки з Китаю

Контейнерні перевезення: найвигідніший спосіб доставки з Китаю

Доставка вантажів повними або збірними контейнерами з Китаю в Україну є безпечною та економічно вигідною. Якщо рахувати фінансові витрати на 1 шт. продукції при доставці різними видами транспорту, контейнерне перевезення дасть Вам найбільшу фінансову вигоду та економію на 1 одиницю товару.

Рекомендуємо саме контейнерний спосіб доставки товарів з Китаю до України.

Якщо ви перевозите вантаж повним контейнером, можна поставити пломбу, опечатавши його. Легко та непомітно вкрасти такий великий обсяг вантажу не вийде. Особливо якщо перевізник забезпечить високий рівень охорони.

Якщо партія товару не займає цілий контейнер, є розумний вихід. Так зване збірне контейнерне постачання. Ваші витрати будуть меншими, адже вартість послуг та оренди самого контейнера ви розділите з іншими покупцями. Це найекономічніший спосіб доставки з будь-якої країни світу, не лише з Китаю.

Є лише одна тонкість. У цьому випадку терміни будуть довшими, ніж у випадку, якщо ви орендували повний контейнер. Товар чекатиме на консолідаційному складі. Сама процедура митного оформлення також проходитиме повільніше.

Гарантуємо. Ваш вантаж не застрягне в порту. Вам доведеться чекати лише на кілька днів більше, ніж зазвичай. Ця невелика незручність повністю компенсується значною економією вартості послуг з перевезення. Адже ви орендуєте частину контейнера, яка потрібна під ваш товар, а не всю його площу. Ви не купуєте зайвий товар і не переплачуєте. Ви не матимете додаткових витрат через необхідність забезпечувати зберігання на складі надлишків нереалізованого товару. Замовляти величезні партії, якщо вам це не потрібно, немає потреби.

Вигоди є: ви мінімізуєте витрати та ризики, отримуєте саме ті товарні позиції, які потрібні, не переплачуючи і без необхідності чимось добивати контейнер або «платити за повітря».

Наша унікальна пропозиція майбутнім партнерам з бізнесу з Китаєм в Україні

Китайський менталітет та мова є унікальним культурним та економічним явищем навіть серед інших східних країн свого регіону. Чому краще доручити весь клопіт з викупу та доставки товару з Китаю в Україну фахівцям нашої компанії:

  • Наші співробітники не тільки знають досконало китайську мову, але й розуміються на всіх тонкощах і нюансах китайської культури та жителів цієї країни. Аж до психологічних особливостей та менталітету. Без цього ви навряд чи зможете укласти вигідну угоду.
  • Ми знайомі з усіма великими виробниками та постачальниками на території Китаю. Тому підберемо для вас надійного та відповідального партнера. Він матиме високий рейтинг, солідні обсяги продажів і бездоганну репутацію в будь-якій країні світу, що підтверджено позитивними відгуками.
  • Ми досвідчені і можемо жорстко контролювати такі параметри постачання, як: кількість, якість, сувора відповідність списку, вказаному у вашому замовленні, безпека протягом усього шляху, як на території Китаю, так і до пункту призначення в Україні.
  • Пропонуємо вигідні умови.
  • Дотримуємося термінів поставки.
  • Несемо особисту відповідальність за якість та кількість вашого вантажу у контейнері.
  • Усі зобов'язання, які пов'язані з викупом товару в Китаї з доставкою в Україну, беремо на себе;
  • Якщо якоїсь позиції немає на складі постачальника чи виробника зараз, допоможемо дізнатися, чим можна замінити недостатню кількість товару;
  • Працюємо тільки з перевіреними виробниками, постачальниками та транспортними компаніями.

Бажаєте співпрацювати з надійними партнерами? Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом.

Корисні статті в нашому Блозі

Топ 5 способів безпечно переказати гроші до Китаю
Топ 5 способів безпечно переказати гроші до Китаю Читати статтю
Icon
Встигніть до китайського Нового року: ТОП товарів для імпорту з Китаю
Встигніть до китайського Нового року: ТОП товарів для імпорту з Китаю Читати статтю
Icon
Яка відмінність між FBA та FBM?
Яка відмінність між FBA та FBM? Читати статтю
Icon