Difreight Блог Логістика для кожного: переваги для малого та середнього бізнесу від співпраці з логістичною компанією

Логістика для кожного: переваги для малого та середнього бізнесу від співпраці з логістичною компанією

Логістика для кожного: переваги для малого та середнього бізнесу від співпраці з логістичною компанією

Серед малого та середнього бізнесу існує поширена помилкова думка, що партнерство з експедиторами чи перевізниками доцільне лише у випадку великих обсягів вантажів. У цій статті ми пояснюємо, чому ця думка є хибною та розповідаємо про переваги співпраці з логістичними компаніями незалежно від розміру вашого бізнесу.

З якими обсягами вантажів працюють логістичні компанії

Всупереч поширеній думці, робота з логістичними партнерами не обмежується великими корпораціями. Малий та середній бізнес також може отримати значні переваги, використовуючи зовнішню експертизу.

Незалежно від того, перевозите ви кілька палет чи кілька коробок, логістичні провайдери пропонують індивідуальні рішення, які відповідають вашим унікальним потребам. Наприклад, компанія DiFreight серед своїх логістичних послуг пропонує консолідацію вантажів.

Консолідація — об'єднання відправлень від різних клієнтів в одному транспортному засобі. Таким чином, усі відправники ділять загальні витрати на доставку, що виходить значно дешевше, ніж якби кожен відправляв свій вантаж окремо.

Для бізнесу це означає, що немає потреби чекати, поки у вас накопичиться достатньо товару для заповнення цілого вантажного транспортного засобу. Ви можете відправляти товари так часто, як це необхідно. DiFreight оптимізує процес доставки та об'єднає ваше відправлення з відправленнями інших клієнтів. Це не тільки зменшує витрати, але й пришвидшує доставку, оскільки вантажі рухаються регулярно, а не чекають накопичення повного завантаження.

З якими обсягами вантажів працюють логістичні компанії difreight

Приклад консолідації вантажів: готуємо до відправки коробки різного розміру від різних відправників.

Реальні можливості малого та середнього бізнесу

Співпраця з транспортно-експедиторськими компаніями надає ряд переваг для малого та середнього бізнесу.

Заощадження часу та ресурсів. Партнерство з логістичними компаніями вивільняє цінний час для підприємців та менеджерів, щоб вони зосередилися на своїх ключових компетенціях. Замість того, щоб керувати складними ланцюгами поставок або відстежувати відправлення, власники бізнесу можуть спрямувати ресурси та зусилля на діяльність, орієнтовану на зростання.

Зменшення ризиків. Логістичні фірми мають великий досвід у розв'язанні різних проблем — чи то митні правила, оптимізація маршрутів або несподівані затримки. Якщо ви довірите ці завдання професіоналам, це значно зменшить ризик дороговартісних помилок.

Доступ до експертизи. У логістичних компаніях працюють фахівці, які розуміються на галузевих тенденціях, нормативних вимогах і передовому досвіді. Їхні знання забезпечують ефективне транспортування та мінімізують перебої в роботі.

Реальні можливості малого та середнього бізнесу difreight

Митні брокери допоможуть з митним оформленням вантажів.

Доступ до нових ринків. Розгалужена логістична інфраструктура компанії-перевізника відкриває двері до нових ринків для вашого бізнесу. Ви можете налагодити доставку в нові країни та регіони. Крім того, досвідчені логістичні партнери можуть надати цінні рекомендації щодо місцевих законодавчих та митних вимог, що може значно спростити процес входу на нові ринки.

Замість того, щоб інвестувати у власну логістичну команду або утримувати цілий автопарк, довірте свою логістику компанії DiFreight. Ми візьмемо всі ваші клопоти на себе: оперативно організуємо перевезення вантажів, митне оформлення та безпечну доставку до пункту призначення.

Корисні статті в нашому Блозі

Основи продажу та доставки товарів з України в США та Європу: що таке FBM?
Основи продажу та доставки товарів з України в США та Європу: що таке FBM? Читати статтю
Icon
Що треба знати про доставку з Китаю: 5 відповідей на популярні питання
Що треба знати про доставку з Китаю: 5 відповідей на популярні питання Читати статтю
Icon
Як отримати компенсацію за пошкоджений товар під час транспортування
Як отримати компенсацію за пошкоджений товар під час транспортування Читати статтю
Icon