Difreight Блог Чому купувати з DiFreight вигідно?

Чому купувати з DiFreight вигідно?

Чому купувати з DiFreight вигідно?

Трохи передісторії:

Стрімкий розвиток китайської промисловості та її готовність заполонити товарами масового споживання всі магазини світу не могли залишитися поза увагою заповзятливих людей. У результаті підприємці почали активно закуповувати у китайських виробників різні товари, щоб продати їх у своїй країні, і заробити на різниці цін.

Великі перспективи бізнесу з Китаєм

При успішній великій оптовій закупівлі продукції у китайського постачальника, грамотно організованій доставці та митному очищенню, націнка може становити 100 і більше відсотків. Якщо ж підприємець зможе оптимізувати кількість людей з китайським виробником товарів масового попиту, то цілком зможе надійно закріпитися на ринку.

Тепер про страшне,

Висока ймовірність зіткнутися з шахраями

Не дивно, що на китайський ринок ринули бурхливі потоки грошей з різних країн, що призвело до подальшого розвитку виробничої сфери в Китаї. Сьогодні країна здатна задовольнити потреби будь-яких товарів: від складних комп'ютерів до іграшок для дітей молодшого віку.

Однак, як і слід було очікувати, ажіотаж, що піднявся навколо китайських виробників, вивів на ринок сотні і тисячі шахраїв. Чого тільки варті скандали, що розгорілися навколо корпорації Сино-Форест, що видавала себе за одного з провідних комерційних операторів лісових плантацій у Китаї, а насправді була багатомільярдною шахрайською схемою.

Як і в будь-якій іншій країні, в Китаї знаходиться багато охочих отримати легкі гроші, а потім зникнути з ними за горизонтом. Користуючись величезною різницею у культурі, менталітеті, манерах ведення бізнесу, недобросовісні підприємці спритно обводять довірливих європейців навколо пальця.

У цих шахрайських схемах можуть брати участь десятки та сотні людей, у тому числі:

 • Перекладачі, свідомо спотворюють написану ієрогліфами інформацію про якість товару, його вартість, обсяги та строки поставки;
 • логістичні фірми, що необґрунтовано завищують вартість транспортування партій товару по Китаю та його доставки морем або повітрям у країну, зазначену замовником;
 • Представники бізнес співтовариств, що створюють на порожньому місці фірми одноденки, що наймають масовку для зображення бурхливої діяльності "на заводі" під час відвідування його європейськими партнерами, орендують для цього старі цехи покинутих підприємств;
 • Транспортні фірми та митні брокери, що завжди тримають напоготові камінь за пазухою у вигляді несподіваних підвищення вартості обслуговування, штрафних санкцій за ними ж підлаштовані порушення;
 • юристи, готові роками відстоювати інтереси несумлінних компаній, що найняли їх, і валити всю провину за провал угоди і розорення європейського партнера на нього самого.

І ще про страшне,

Навіть той оптовий закупник товару, якому пощастило зустріти чесного та відповідального китайського постачальника товарів народного споживання, з високою ймовірністю буде неприємно вражений цілою низкою нюансів. Його угода може бути затьмарена наступними моментами:

 • Зривом заздалегідь обумовлених та зафіксованих письмово термінів поставок;
 • Відправкою замовленої та оплаченої партії товару іншому покупцю, що раптом запропонував більш вигідну ціну;
 • Бюрократичними дротиками при оформленні товару на митниці;
 • Причіпками китайських контролюючих і регулюючих органів до правильності оформлення документів, що супроводжують вантаж;
 • Труднощами відстеження ходу транспортування вантажу;
 • відмовою китайського партнера вислуховувати претензії щодо шлюбу, некомплекту в вантажі, неповноти поставленої товарної номенклатури, невідповідності фактичного пакувального матеріалу, обумовленого в контракті.

Але не все так погано, тут на арені з'являється супер герої, "неймовірна четвірка Difreight", яка просто необхідна для реалізації задуманого

1. Закупник:

Готовий припинити такий розвиток подій. Ми накопичили величезний досвід постачання товарів з Китаю і тому вміємо і маємо ряд кейсів та алгоритмів дій, а якщо він вміє:

 • Виявляти майстерно замасковані шахрайські схеми;
 • Визначати серед десятків тисяч постачальників любителів переписати всі домовленості на ходу, якщо по ходу такі ситуації виникаю, - ми радикально або їх усуваємо або йдемо до іншого постачальника;
 • Домагатися найбільш вигідних умов у плані ціни та якості продукції, шляхом переговорів на рівні Китайською мовою сторін у переговорі;

2. Митний брокер у Китаї, його супер здібності:

 • Оформляти вантажі швидко та якісно;
 • Перевіряти документи продавця на наявність проблемних моментів, вести грамотну комунікацію;
 • ефективно взаємодіяти з Китайською митницею та логістом.

3. Логіст, його супер здібності:

Повною мірою відповідає за збереження та комплектність вантажу, своєчасність його доставки, дотримання митних норм та регламентів. Заздалегідь бронює місце у контейнері, грамотно розподіляє вантажі у контейнері. А ще за допомогою своєї клавіатури може вирішити будь-яку проблему на шляху проходження Вашого вантажу.

Наша фірма бере на себе всі турботи, пов'язані з непростим спілкуванням з китайськими постачальниками. Гарне знання китайської мови, розуміння реалій китайського бізнесу та ділових манер, постійне відстеження товарного ринку дозволить нам безпомилково вибрати постачальника потрібної продукції або грамотно здійснити закупівлю у продавця, обраного Вами.

4. Менеджер, його супер здібності:

Людина, яка завжди на зв'язку формує домовленості з усіма учасниками процесу, розбирається у всіх нюансах кожного етапу товару з моменту початку переговорів до доставки до Вас на склад. Його головна супер здатність направляти колег і невпинно виявляє сервіс з розумінням того, що він продає Вам щасливе майбутнє.

Бажаєте співпрацювати з надійними постачальниками та отримувати те, що замовили? Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом.

Корисні статті в нашому Блозі

Що таке інвойс та пакінг?
Що таке інвойс та пакінг? Читати статтю
Icon
Ключові етапи організації брендування продукції в Китаї
Ключові етапи організації брендування продукції в Китаї Читати статтю
Icon
3 фінансових помилки при веденні бізнесу з Китаєм
3 фінансових помилки при веденні бізнесу з Китаєм Читати статтю
Icon