Difreight Блог Інспекція товару та постачальників в Китаї

Інспекція товару та постачальників в Китаї

Інспекція товару та постачальників в Китаї

Інспекція товару в Китаї дає можливість уникнути поширених проблем із постачанням продукції.

Насамперед варто відзначити, що буває інспекція товару та інспекція постачальників. Вказані інспекції різного рівня: від менш детальної до більш детальної. За вашим технічним завданням, обумовленого тарифу, проводять контроль товарів, їх якості в момент відвантаження. За результатами своєї діяльності ставлять печатку на документах: коносамент, інвойс, пакінг.

Компанія Difreight надає наступні види інспекцій. Ми перевіряємо постачальника (документи його підприємства, бачимо коли підприємство зареєстроване, який статутний капітал, чи є перевірки) і перевіряємо сайт компанії (на скільки він живий і актуальний і чи не є шахрайським).

У вашому технічному завданні ви вказуєте який товар потрібно перевірити і на які важливі питання повинен відповісти інспектор. Це все прописується в документі, в технічному завданні для інспекції. За результатами інспекції ви можете підтвердити співпрацю з постачальником та оплатити якусь частину суми, або оплатити в повному обсязі. Якщо у постачальника є якісь недоробки, тоді, необхідно спочатку попросити їх усунути.

Що ми перевіримо:

Вибірково розкриємо упаковку товару, перевіримо стан коробки, маркування, логотипу. Перевіримо якість товару – зробимо виміри, тести, колір, функціонал та ін. Перевіримо відповідність замовлення – кількість, комплектацію. Як основу здійснення незалежної експертизи зможе виступити технічне завдання чи зразок продукту. За результатами інспекції ви отримаєте детальний фотозвіт з коментарями.

Після того, як вас задовільнили результати інспекції, вантаж пломбується нашим інспектором, вносяться маркування. У вартість інспекції входять транспортні витрати інспектора, ставка інспектору за день роботи. Середня вартість інспекції 200 $.

В яких випадках необхідно обов`язково проводити інспекцію? - DiFreight

В яких випадках необхідно обов`язково проводити інспекцію?

  • при перших замовленнях постачальника;
  • при складних нестандартних замовленнях;
  • коли ви сумніваєтесь, що постачальник сумлінний;
  • партія замовленого товару вже готова, але вас цікавить якість, упаковка та документація.

Коли постачальник знає, що буде інспекція, він робить все найякісніше, ніж без неї.

Друзі, бажаємо Вам завжди співпрацювати з надійними постачальниками! Користуйтеся послугою інспекції, так як це може зберегти ваші фінансові вкладення!

Корисні статті в нашому Блозі

Небезпечні консолі з Китаю. Як перевезти батареї?
Небезпечні консолі з Китаю. Як перевезти батареї? Читати статтю
Icon
Яку роботу виконує логіст в транспортній компанії
Яку роботу виконує логіст в транспортній компанії Читати статтю
Icon
Як працювати з Єсел і чому це вигідно?
Як працювати з Єсел і чому це вигідно? Читати статтю
Icon