Difreight Блог Як правильно упаковувати вантаж

Способи пакування вантажів з Китаю в Україну

Способи пакування вантажів з Китаю в Україну

Основний шлях товарів від фабрик, заводів та приватних продавців з Китаю в Україну проходить морським шляхом, хоча загалом його можна вважати комбінованим. Наша компанія забирає товар від постачальника та виробляє упаковку згідно специфікації вантажу, з урахуванням вимог та способів логістики.

Важливість упаковки

Ефективність логістики на далекі відстані багато в чому залежить від професійно виконаної упаковки. Грамотно підібрана технологія, відповідні матеріали, точний вибір кріплення допоможуть зберегти та доставити вантаж у цілості та безпеці, а також захистити його від несанкціонованого доступу. При цьому враховується безліч параметрів – від маси та габаритів товару до виду транспорту. Вид упаковки дозволяє формувати вантажні одиниці, здійснювати контроль та облік при відвантаженні-вивантаженні, найбільш ефективно використовувати вантажний обсяг транспорту. Це забезпечення умов для пакетування, маркування та вантажно-розвантажувальних заходів.

Стан вантажу на точці прибуття багато в чому залежить від того, наскільки якісно він упакований — якщо морський шлях відносно безпечний, то доставка товару до суховантажу і від порту до кінцевої точки відбувається сухопутним шляхом, пов'язаним з багатьма факторами ризику. Механічне вплив може виявитися згубним під час форс-мажорів - порушення дорожнього покриття, автокатастрофи, різке гальмування та розгін, спуски та круті повороти. Будь-який із перелічених ризиків неминуче передає кінетичну енергію предметам, що знаходяться на транспорті, викликаючи тим самим поштовхи та удари. Облік кліматичних умов та температури навколишнього середовища, рівень вологості та захист від неї відіграють істотну роль у мінімізації ризиків та можливої шкоди. Саме надійне пакування здатне захистити вантаж від пошкоджень.

Важливі параметри визначення виду упаковки

Незважаючи на те, що упаковка товару - це прерогатива відправника, наша компанія бере на себе відповідальність за якість та надійність тари, її відповідність вимогам та правилам ДОПІГ перш, ніж готувати вантаж до перевезення. При цьому ми враховуємо:

  • тривалість шляху, ландшафт, кліматичні умови; специфіка вантажу - тендітний, сипкий, швидкопсувний, наливний, наскільки він схильний до впливу вологи і т. д.;
  • габарити, вага, обсяг, форма, схильність до деформації та небезпека для навколишнього середовища;
  • перевезення лише одним видом транспорту чи комбінована логістика — для водного шляху вибирають тару з високими показниками вологозахисту, для авіаперевезень важливим є розрахунок на високий тиск;
  • для збірних вантажів є актуальною можливість сумісності з іншими вантажами.

Тара розрізняється на два основних типи:

1. Транспортна:

  • м'яка;
  • жорстка;
  • напівжорстка;

2. Споживча.

І якщо остання важлива для реалізації товару, то в якому вигляді він знаходиться на полицях торгових точок, то в логістиці використовують перший тип. Саме транспортна тара забезпечує захист вантажу під час транспортування.

Загальні вимоги до упаковки

У логістиці вибір виду упаковки залежить не тільки від специфіки вантажу, маси та обсягу, дальності перевезень та врахування особливостей місцевості. Існує загальна концепція, що розроблена для транспортної тари.

Для упаковки застосовують міцні та стійкі матеріали – пластик, деревина, гофрокартон тощо.

Неприпустимо використання пошкодженої упаковки – тріщини, дірки, сколи тощо.

Обов'язкове дотримання чистоти та сухості, видалення маркування колишніх вантажів, вся нанесена інформація має бути актуальною.

Розміри вантажу та тари повинні бути в точній відповідності — неприпустимий люфт, товар повинен щільно заповнювати внутрішній обсяг, порожнечі заповнюють спеціальним захистом.

Цінний вантаж підлягає опломбуванню, всі дані вказуються у супровідних документах.

Небезпечний вантаж упаковують у спеціальну тару, що має сертифікати відповідно до правил ДОПІГ.

Вантажі, що потребують охолодження та вентилювання, розміщують у перфоровану тару.

У випадках можливої небезпеки довільного порушення цілісності упаковки тару обгортають додатковим шаром захисних матеріалів. Це можуть бути стрейч-плівка, повітряно-бульбашкова плівка, скотч, і т. д. Іноді потрібно кріплення скобами.

При виборі упаковки, плануванні перевезення вантажу обов'язково враховується зміна ваги та обсягу товару — якщо плівка додасть кілька міліметрів, то палети, короби з металу чи деревини суттєво коригують ці параметри. У результаті наші спеціалісти двічі проводять вимірювання – до та після всіх маніпуляцій.

Види упаковки:

Транспортна упаковка може забезпечити захист для будь-якого типу вантажу, якщо враховані всі параметри логістичного алгоритму.

Жорстка упаковка (палета, решетування) виконана з міцних матеріалів, наприклад, деревина, або сучасніший варіант — пластик. Затребувана для транспортування скла, кераміки, оптики, оргтехніки тощо.

Обрешітка - дерев'яний каркас, навколишній вантаж і виконаний за розмірами конкретного товару, обгорненого плівкою або упакованого в гофрокартон.

Палетний борт конструюють із звичайних палетів з додаванням набірних палетних бортів та кришки. У логістиці цей вид упаковки вважають найефективнішою. Стандартні розміри - 1,2 х0, 8 метрів. Максимальна вага вантажу – 1 тонна, є зворотною тарою.

До напівжорсткої упаковки відносять бочки, різноманітні каністри, картон і т. д. М'яка упаковка передбачає використання паперу, плівки, мішків та ін.

Переваги співпраці з DiFreight

Нами здійснюється логістика більш ніж 23 країн світу. Сукупний досвід дозволив створити прозорий сервіс, що повністю орієнтований на клієнта, стабільність та абсолютне виконання договірних зобов'язань без прихованих послуг, що впливають на фінальну вартість.

Наші фахівці беруть на себе спілкування з китайськими постачальниками, звільняючи клієнта від пошуків перекладача та непорозумінь, пов'язаних зі спотвореним перекладом. Ми беремо він комплекс обов'язків.

  • Перевезення.
  • Складування та товарообіг.
  • ЗЕД та декларування.

Наші фахівці повною мірою мають знання та навички в організації доставки товарів з Китаю. Всі можливі ризики та нюанси, пов'язані з ланцюжком переміщення вантажу з відправної точки до кінцевої, враховуються, а отриманий досвід концентрується для досягнення максимальної ефективності при виконанні взятих на себе зобов'язань.

Залишились питання? Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом.

Корисні статті в нашому Блозі

Збірні вантажі - вигідно!
Збірні вантажі - вигідно! Читати статтю
Icon
Основи продажу та доставки товарів з України в США та Європу: що таке FBM?
Основи продажу та доставки товарів з України в США та Європу: що таке FBM? Читати статтю
Icon
Топ товарів для експорту з Китаю у 2024: прогнози штучного інтелекту
Топ товарів для експорту з Китаю у 2024: прогнози штучного інтелекту Читати статтю
Icon