Difreight Новини Як відправити посилки в Європу: кому це треба і що пропонуємо ми

Як відправити посилки в Європу: кому це треба і що пропонуємо ми

Як відправити посилки в Європу: кому це треба і що пропонуємо ми

Станом на 1 грудня з України виїхало 14.5 громадян. А це значить, що міжнародні посилкові центри отримали не тільки постійних замовників серед європейців. Але й велику базу українських клієнтів, які щомісячно забирають чи відправляють посилки в чи з України. Напередодні новорічних свят кількість відправлень в Європу збільшилося майже в 1.5 рази. Оскільки всі хочуть отримати подарунки з Батьківщини та навпаки.

Питання в іншому. Не всі українці знають, як заощадити на відправленні і кому його варто довірити. Люди звертаються до поштових служб та переплачують або втрачають свої відправки через неякісне надання послуг. Ми вирішили поділитися своїм досвідом і розповісти про особливості відправок у Європу та пропозиції для наших клієнтів.

Що треба знати про відправки у Європу поштовими службами

Вони губляться, ламаються, приїжджають не за адресою чи взагалі не доходять до своїх власників. Наприклад, ви виробник жіночого одягу. Погодьтесь, відправити 100 товарів за 1 раз у різні країні — звучить гірше, ніж святкувати новий рік наодинці. Адже це потрібно довезти пакунки, переписати та оформити всі декларації, не переплутати жодну з адрес. А якщо ваш продавальний обсяг більше? Розчаруємо, але ви просто не впораєтесь. Також є інші недоліки у нашій поштовій системі:

  • прослідкувати за всіма посилками неможливо;- строки отримання часто перевищують обіцяні терміни;
  • повернення відправок від клієнтів теж проходить болісно, оскільки повертати їх з Європи — це потрапляти у маленьку пригоду з поштовими індексами, іноземною мовою і тд.

Ми розробили логістичну систему, яка дає можливість нашим клієнтам не просто уникнути цих проблем, а є удосконаленою та економічно вигідною. Про неї — нижче.

Система доставки посилок у Європу від Difreight

Якщо ви український підприємець і працюєте з європейським ринком, то ми пропонуємо перестати витрачати купу часу на персональну відправку кожному клієнту та гарно заощадити. А саме:

  • Мати змогу відправляти товар у визначені дні 2 рази на тиждень. Це зручно, оскільки і ви і ваші клієнти з Європи будуть знати точні терміни, дні отримання та відправки товару.
  • Масштабувати свої продажі. Ми відправляємо від 100 посилок на тиждень. Це гарна можливість збільшити європейську клієнтську базу та лояльність до бренду, бо все буде вчасно та якісно доставлено.
  • 100% гарантія отримання. В нас ви можете замовити кур'єрську доставку, яка передається протягом 7 днів.

Як ми працюємо?

Кожний клієнт та його вантаж стає повністю захищеним при співпраці з нами, адже:

  1. Ми надаємо гарантію та укладаємо договір, в якому прописані всі зони відповідальності та зобов'язання перед вами.
  2. Перевезення контролюється 24/7.
  3. Мінімальні терміни доставки при повній безпеці посилок. Використовуємо всі види транспорту, маємо європейських партнерів та фахівців, які будують найшвидші варіанти для перевезення.
  4. Закріплюємо менеджера. Розуміємо, що час — це гроші, а тому прикріпимо до вас менеджера, який буде з вами на всіх етапах і відповість на всі питання.

Якщо вас зацікавила наша послуга та ви бажаєте крокувати і масштабуватися на Європу у 2023 році — зараз саме час. Оскільки в нас діють акції та новорічні тарифи, а для будь-якого перевезення ми можемо підібрати унікальні умови.

Корисні статті в нашому Блозі

Як електронна черга спрощує життя водіям та перевізникам
Як електронна черга спрощує життя водіям та перевізникам Читати статтю
Icon
Що являє собою порт Shenzhen?
Що являє собою порт Shenzhen? Читати статтю
Icon
Як адаптувати товари з Китаю на українському ринку
Як адаптувати товари з Китаю на українському ринку Читати статтю
Icon