Difreight Новини Як відправити посилки в Європу: кому це треба і що пропонуємо ми

Як відправити посилки в Європу: кому це треба і що пропонуємо ми

Як відправити посилки в Європу: кому це треба і що пропонуємо ми

Станом на 1 грудня з України виїхало 14.5 громадян. А це значить, що міжнародні посилкові центри отримали не тільки постійних замовників серед європейців. Але й велику базу українських клієнтів, які щомісячно забирають чи відправляють посилки в чи з України. Напередодні новорічних свят кількість відправлень в Європу збільшилося майже в 1.5 рази. Оскільки всі хочуть отримати подарунки з Батьківщини та навпаки.

Питання в іншому. Не всі українці знають, як заощадити на відправленні і кому його варто довірити. Люди звертаються до поштових служб та переплачують або втрачають свої відправки через неякісне надання послуг. Ми вирішили поділитися своїм досвідом і розповісти про особливості відправок у Європу та пропозиції для наших клієнтів.

Що треба знати про відправки у Європу поштовими службами

Вони губляться, ламаються, приїжджають не за адресою чи взагалі не доходять до своїх власників. Наприклад, ви виробник жіночого одягу. Погодьтесь, відправити 100 товарів за 1 раз у різні країні — звучить гірше, ніж святкувати новий рік наодинці. Адже це потрібно довезти пакунки, переписати та оформити всі декларації, не переплутати жодну з адрес. А якщо ваш продавальний обсяг більше? Розчаруємо, але ви просто не впораєтесь. Також є інші недоліки у нашій поштовій системі:

  • прослідкувати за всіма посилками неможливо;- строки отримання часто перевищують обіцяні терміни;
  • повернення відправок від клієнтів теж проходить болісно, оскільки повертати їх з Європи — це потрапляти у маленьку пригоду з поштовими індексами, іноземною мовою і тд.

Ми розробили логістичну систему, яка дає можливість нашим клієнтам не просто уникнути цих проблем, а є удосконаленою та економічно вигідною. Про неї — нижче.

Система доставки посилок у Європу від Difreight

Якщо ви український підприємець і працюєте з європейським ринком, то ми пропонуємо перестати витрачати купу часу на персональну відправку кожному клієнту та гарно заощадити. А саме:

  • Мати змогу відправляти товар у визначені дні 2 рази на тиждень. Це зручно, оскільки і ви і ваші клієнти з Європи будуть знати точні терміни, дні отримання та відправки товару.
  • Масштабувати свої продажі. Ми відправляємо від 100 посилок на тиждень. Це гарна можливість збільшити європейську клієнтську базу та лояльність до бренду, бо все буде вчасно та якісно доставлено.
  • 100% гарантія отримання. В нас ви можете замовити кур'єрську доставку, яка передається протягом 7 днів.

Як ми працюємо?

Кожний клієнт та його вантаж стає повністю захищеним при співпраці з нами, адже:

  1. Ми надаємо гарантію та укладаємо договір, в якому прописані всі зони відповідальності та зобов'язання перед вами.
  2. Перевезення контролюється 24/7.
  3. Мінімальні терміни доставки при повній безпеці посилок. Використовуємо всі види транспорту, маємо європейських партнерів та фахівців, які будують найшвидші варіанти для перевезення.
  4. Закріплюємо менеджера. Розуміємо, що час — це гроші, а тому прикріпимо до вас менеджера, який буде з вами на всіх етапах і відповість на всі питання.

Якщо вас зацікавила наша послуга та ви бажаєте крокувати і масштабуватися на Європу у 2023 році — зараз саме час. Оскільки в нас діють акції та новорічні тарифи, а для будь-якого перевезення ми можемо підібрати унікальні умови.

Корисні статті в нашому Блозі

Головні вигоди митного безвізу для українських підприємців
Головні вигоди митного безвізу для українських підприємців Читати статтю
Icon
Нова система страхування суден в Україні: що потрібно знати
Нова система страхування суден в Україні: що потрібно знати Читати статтю
Icon
Тренди доставки з Європи: Що змінила війна та як працювати малому бізнесу
Тренди доставки з Європи: Що змінила війна та як працювати малому бізнесу Читати статтю
Icon