Кешбек

Кешбек

Принцип нашої роботи – теза 'результат вище очікуванням', тому ми вирішили представити нашим активним партнерам несподіваний бонус у вигляді грошей, а саме КЕШБЕК, тепер буде багато чисел і умов. Ми щиро сподіваємося, що користуватися бонусом буде вигідно і приємно для наших клієнтів. Пропозиція дійсна до останнього дня 2022 січня.

Як розраховується?

Для постійних та активних клієнтів 2% від суми рахунку; 5% один раз, для клієнтів, які висловили бажання довго і щасливо з нами співпрацювати починаючи з 20 листопада, а саме прибуття вантажу на склад в Китай або оплата рахунку; сервіс розповсюджується і розраховується з суми оплачених Вами рахунків або прибуття вантажу на склад у напрямку Китай - Україна, а саме за послугу доставки збірних вантажів з Китаю в Україну, у відсотковому відношенні. Якщо наш нинішній клієнт рекомендує своєму знайомому наш сервіс, то в такому випадку вони обидва отримують 5% від кешбеку разово, хороший бонус і мотивацію привести друга.

Як зрозуміти, що КЕШБЕК нарахований?

Після оплати та відвантаження рахунку, надходить повідомлення на пошту із зазначенням суми кешбеку та ідентифікатором; якщо вантаж ще не доставлений і Ви не встигли сплатити рахунок не хвилюйтеся, у такому випадку береться до уваги виставлений, але не сплачений рахунок після приходу вантажу на склад в Китаї до останнього дня січня, Вам надходить повідомлення на пошту із зазначенням суми кешбеку та його ідентифікатором.

Як використовувати?

При отриманні рахунку на оплату Вам на суму рахунку робиться дисконт з балансу КЕШБЕКУ. Також цей КЕШБЕК можна подарувати другу або товаришу, відправивши Вашому менеджеру письмову інструкцію про особу, яку Ви хочете порадувати.

Коли не діє?

Даний бонус не діє для інших транспортних компаній, які купують у нас сервіс, для таких хлопців наші фінансові умови і так просто неймовірно вигідні і дозволяють Вам перебувати на ринку. Не може бути використаний в угодах, де сума КЕШБЕКУ більш ніж 20% від суми рахунку за аналогічну послугу. Не сумується з акційними та іншими спеціальними пропозиціями, якщо такі використовувалися (додатковий дисконт або інша плюшка за ідентифікатором, бонус від реферальної програми). Після закінчення 2 місяців з моменту нарахування, тривалість дії: 2 місяці з моменту нарахування, якщо з якихось особливо важливих причин Вам потрібно продовжити термін дії просто скажіть про це Вашому менеджеру, протягом 24 годин ми внесемо відповідні зміни до Вашого балансу.

Корисні статті в нашому Блозі

Що таке іспит митного брокера в США
Що таке іспит митного брокера в США Читати статтю
Icon
Як працювати з Єсел і чому це вигідно?
Як працювати з Єсел і чому це вигідно? Читати статтю
Icon
Переваги співпраці з Китаєм для бізнесу
Переваги співпраці з Китаєм для бізнесу Читати статтю
Icon