Difreight Блог Небезпечні консолі з Китаю. Як перевезти батареї?

Небезпечні консолі з Китаю. Як перевезти батареї?

Небезпечні консолі з Китаю. Як перевезти батареї?

Змінюємо політику перевезень! Тепер ми працюємо і з небезпечним вантажем. Небезпечний вантаж — це окрема категорія товарів, яка внесена та прописана у законі України №1644 про перевезення небезпечних вантажів. До категорії входять матеріали, вироби, речовини, які через свої властивості та зовнішні фактори можуть вибухнути, пошкодити споруди, вчинити пожежу та завдати будь-яких збитків, шкоди людям та довкіллю. До цих товарів належать і батареї.

Наразі, саме на павербанки, електросамокати та техніку на акумуляторах є найбільший попит в Україні. Тому ми проаналізували всі запити і починаємо збирати небезпечний товар в окремі контейнери. Але є деякі моменти, які варто врахувати перед закупівлею товарів небезпечної категорії:

 • Вартість доставки небезпечного вантажу — значно вища. Наприклад, ви хочете хоче везти світильники і разом в партії ще 300 кг батарей. В такому випадку ми або всі світильники рахуємо як небезпечні і відправляємо в Україну однією партією, або ми розділяємо окремо світильники і окремо батареї, веземо їх в окремих контейнерах і рахуємо світильники як генеральний вантаж, а батареї - як небезпечний.
 • Ви надаєте інструкцію. Щоб ми все розділили правильно, вам треба надати нам інструкцію, як розділяти ці вантажі на складі. Зауважимо, що не все можна об'єднувати з небезпечними вантажами, тому спочатку ми перевіримо його на сумісність з іншими товарами.
 • Прорахунок відбувається наступним чином. Ми враховуємо вагу, об'єм, опис вантажу з посиланням, ТМ, виробників, інвойсну вартість, наявність МСДС та CAS-номеру.

Що таке МСДС — розповіли нижче.

Що таке МСДС сертифікат?

MSDS — це супровідний документ, в якому міститься інформація про рівень небезпеки речовини та можливі впливи на організм людини, навколишнє середовище при використанні, зберіганні, виробництві, транспортуванні та утилізації. До паспорта безпеки хімічної продукції також входить інформація про заходи допомоги, якщо трапиться небезпечна ситуація.

На ці категорії товарів оформляється MSDS:

 • Речовина
 • суміш
 • матеріал
 • відходи промислового виробництва
 • інша хімічна продукція

Відповідальність за його оформлення та інформацію, що міститься всередині несе фірма, на яку він оформлений. Також при оформленні MSDS, додатково надається CAS – ідентифікатор хімічних сполук. Це унікальний номер, який присвоюється елементу, суміші, в деяких випадках цілому окремому класу і необхідний для уточнення компонента.

Як отримати МСДС паспорт?

Тут не все так страшно. Зазвичай, його видає компанія виробник, у якої ви закуповуєте товар. Головне перед покупкою переконатися, що вам цей документ видадуть і він є офіційним, а не штучно зробленим і незаконним. Бо в іншому випадку залишитесь з товаром десь на березі Китаю, бо на борт судна його просто не візьмуть.

Але, якщо ви виробник і плануєте продавати свій небезпечний товар по всьому світу, то з розробкою паспорта прийдеться потягатися. Адже кожен пункт сертифікату дуже строго регламентується законом. Сам паспорт складається на основі наступної інформації:

 1. Вказується, де розташоване виробництво.
 2. Який склад та властивості містить товар, речовина.
 3. Описується можлива небезпечність товару.
 4. Прописуються правила використання та міри безпеки при використанні товару.

Що буде якщо перевезти небезпечний товар без сертифіката

Все просто та сумно — будуть штрафи і дуже великі. Наприклад, за перевезення незадекларованих батарей, які є небезпечним вантажем, штраф може сягати 100 тисяч доларів. Сума штрафу залежить від обсягів незадекларованого вантажу та від етапу, на якому було виявлено порушення.

Який транспорт і які товари має право перевозити?

Цей тип вантажу може перевозити морський та повітряний транспорт. Кораблем можна перевозити понад 3000 товарів з категорії небезпечних, літаком трохи менше. Але щодня кількість одиниць зростає згідно зі швидкістю оновлень товарів у країні виробника.

Також, важливо знати, що упаковка товару — це не питання перевізників. Це відповідальність компанії виробника. Ми надаємо повний перелік послуг перевезення і перевозимо небезпечний товар з Китаю в Україні за всіма правилами. А якщо вам знадобиться перепакувати товар на складі ми зробимо це. Готові проконсультувати вас і допомогти отримати чи відправити свій товар у будь-яку точку світу.

Давно хотіли доставити такий вантаж з Китаю в Україну? Час настав. Пишіть або дзвоніть нашим менеджерам.

Корисні статті в нашому Блозі

Митний брокер - хто це?
Митний брокер - хто це? Читати статтю
Icon
4 ризиковані ситуації при імпорті товарів з Китаю
4 ризиковані ситуації при імпорті товарів з Китаю Читати статтю
Icon
Як почати бізнес з Китаєм: чек-лист для підприємців
Як почати бізнес з Китаєм: чек-лист для підприємців Читати статтю
Icon