Difreight Блог Збірні вантажі - вигідно!

Збірні вантажі - вигідно!

Збірні вантажі - вигідно!

Доставлення збірних вантажів — це вид перевезень, коли ви орендуєте не весь контейнер, а тільки ту частину обсягу, яка необхідна для перевезення вашого вантажу. Завдяки цьому перевезення збірних вантажів виходить дешевше, ніж всі інші види доставки.

Щоб бізнес із реалізації товарів приносив реальні доходи, потрібно шукати шляхи, де можна заощадити. Транспортування збірних вантажів – це можливість мінімізувати оплату за транспортування. Здійснюючи замовлення невеликих і середніх поставок з Китаю, ви можете отримувати максимум користі на логістичні послуги та перевезення вантажів з Китаю в Україну. Замовлення, які формують в один контейнер, значно дешевше коштуватимуть, ніж оплата цілого контейнера. Кожен замовник заощаджує на транспортуванні товару. У цифрах це виглядає так: ви заощаджуєте до 40% від основної вартості.

До того ж перевезення збірних вантажів позбавляють замовника від відповідальності за цілісність товару. Наші співробітники контролюють надійну фіксацію вантажів у контейнері, забезпечують відповідний температурний режим та надають експедирування.

Термін доставки збірних вантажів дещо більший, ніж у традиційних морських перевезеннях. Пояснюється це очікуванням на консолідаційному складі та дещо тривалішим процесом на митне оформлення. Однак немає причин турбуватися про те, що ваш вантаж застрягне в порту. Різниця в термінах становить всього кілька днів, але вартість перевезення в складі збірного вантажу може бути в кілька разів дешевше, ніж оренда всього контейнера. Це особливо актуально, коли вам потрібно доставити невелику партію товару, щоб не створювати надлишків товару або якщо ви взагалі не замовляєте великі партії.

Ви зважилися на те, щоб будувати свій бізнес на постачанні товарів з Китаю?

Рішення правильне, важливо налаштувати логістику та звести до мінімуму витрати на перевезення. Почніть із малого, замовляючи невеликі партії та транспортуючи їх збірними вантажами. Ви скоротите до мінімуму ризики, якщо бізнес прогорить. Доставка товару у невеликій кількості – це завжди хороший старт, і якщо далі все піде, можна переходити та на повноцінні контейнери.

Корисні статті в нашому Блозі

Приватна марка: переваги, недоліки
Приватна марка: переваги, недоліки Читати статтю
Icon
Страхування вантажів під час транспортування з Китаю
Страхування вантажів під час транспортування з Китаю Читати статтю
Icon
ТОП 5 дивних товарів для викупу, які куплять
ТОП 5 дивних товарів для викупу, які куплять Читати статтю
Icon