Difreight Блог ТОП 5 порад від закупника Діфрейт

ТОП 5 порад від закупника Діфрейт

ТОП 5 порад від закупника Діфрейт

Привіт, на зв'язку Володимир — співробітник компанії Діфрейт, який закуповує та допомагає вам у спілкуванні з постачальником товару з Китаю в Україну. Сьогодні хочу поговорити щодо низьких цін на азійському ринку, за якими ми всі полюємо. Адже багато початківців, бачачи низькі ціни на актуальні товари радіють і спішать все купити. Чому не варто так робити, а також які існують правила закупника — розповідаю у статті.

Перевіряйте все і всіх

Замовляючи товар на 1688, треба подати заявку і тут є момент. В більшості випадках постачальники ставлять занижену ціну на товар, але насправді:

  1. Коли ми бачимо товар з низькою ціною — не треба одразу радіти, при покупці ціна може бути вищою просто її вам враховують в доставку. В більшості випадків постачальники ставлять занижену ціну на товар. Це просто маркетинговий хід, а не занижена ціна, бо товар, наприклад, вийшов з сезонності. Тому будьте уважні і обирайте саме виробників, а не перепродаж.
  2. При замовленні на 1688 ви подаєте заявку, в деяких випадках постачальник має замінити актуальні дані щодо ціни та доставки. Якщо після подачі заявки ви відразу вносите оплату, то можете переплатити набагато більше, тож врегулюйте цей момент. А ще краще делегуйте це питання українцям, які працюють в Китаї та допомагають у питаннях перевезення. Ви також легко можете скористатися такими послугами нашої компанії як: інспекція товару в Китаї та пошук постачальників у Китаї.

Купуйте через маркетплейси чи у перевірених виробників

Чому? Бо ціни нижче, бо це надійніше. Якщо ви вперше починаєте займатися бізнесом з Китаєм і у вас просто немає контактів надійних постачальників — є 3 варіанти як діяти. Шукати виробництво та товар самостійно і скоріш за все обпектися через нечесність людей. Другий варіант — спілкуватися з досвідченими бізнесменами та з їх допомогою починати шлях новачка у товарці. Третій варіант — делегувати нам. Ми знайдемо необхідний продукт у Китаї, перевіримо його та допоможемо перевезти в Україну у найкоротші терміни, оскільки у нас є доставка вантажів з Китаю в Україну.

Обговорюйте модель, колір, конфігурацію товарів

Нагадаємо, що від моделі, кольору товару залежить його актуальність у різні сезони. Приведемо простий приклад, спідниця чорного кольору літом продається набагато гірше, ніж червоного. І це важливо розуміти, щоб не просто скуповувати популярні речі, а з успіхом їх продавати. Щодо питання конфігурації — це процес, який дозволяє знати, скільки товару є на складі, чи буде він ще, як планувати його продажі та інше. Отже, у виробника варто дізнаватися, чи планується виробляти товар і надалі, щоб якщо виявиться великий попит, була можливість його купити в більшому обсязі.

Нагадуйте про важливі для вас моменти

На жаль, більшість китайських виробників байдуже ставляться до покупців. Адже ви для них такий самий товар — вони продають вам те, що виробляють. Ви приносите для них гроші. Тому у деяких випадках якість пакування, маркування чи навіть розробки товарів при великому обсязі роботи може втрачатися. Саме тому, якщо ви почали працювати з Китаєм чи будь-якою іншою країною, підписуйте договір співпраці. Та не забувайте нагадувати, що для вас важливо і на що вони мають звертати увагу при продажі товару вам.

Немає можливості та знань регулювати всі ці процеси? Не хвилюйтеся. Як я вже казав, наша компанія закриває всі процеси перевезення — від пошуку та перегляду стану товару на складах, до перевезення його в Україну. Якщо хочете успішно та без страху стартанути у товарному бізнесі — зв'яжіться з нашим менеджером і він вас проконсультує безкоштовно. До зустрічі!

Корисні статті в нашому Блозі

Інспекція товару та постачальників в Китаї
Інспекція товару та постачальників в Китаї Читати статтю
Icon
3 фінансових помилки при веденні бізнесу з Китаєм
3 фінансових помилки при веденні бізнесу з Китаєм Читати статтю
Icon
Встигніть до китайського Нового року: ТОП товарів для імпорту з Китаю
Встигніть до китайського Нового року: ТОП товарів для імпорту з Китаю Читати статтю
Icon