Difreight Новини Китайський Новий рік: перевезенням бути чи ні?

Китайський Новий рік: перевезенням бути чи ні?

Китайський Новий рік: перевезенням бути чи ні?

Наші скромні 2 дні святкування нового року ніяк не можна порівнювати з гуляннями на широку ногу під час альтернативного китайського свята. Адже китайці святкують новий рік у 2023 майже 2 тижні. Наприклад, на цей раз святкування відбуватиметься з 22 січня до 5 лютого — 12 днів карнавалів, драконів, вогнів, традиційних страв та ігор на вулицях Пекіну.

Питання: чи є це проблемою для українського бізнесу, який працює з ринком Китаю? Чи вплине новорічне дійство на терміни доставки та роботу вантажних складів? Чи зможемо ми отримати вантаж вчасно, а не після того, як актуальність купленого товару впаде втричі? Відповідаємо у статті

Що робити українському бізнесу, якщо китайський партнер вдарився в святкування?

Не панікувати. А зайнятися пошуком надійних та багатофункційних перевізників. Що значить багатофункційних? Тих, які можуть організувати:

  • Контроль вантажу 24/7 попри всі проблеми зі світлом. У нас можна слідкувати за своїм перевезенням у особистому кабінеті.
  • Мінімальні терміни доставки попри всі китайські святкування. 97% клієнтів отримують свій вантаж вчасно, адже ми використовуємо всі доступні види транспорту і маємо велику партнерську мережу за кордоном.
  • Збереження вантажу на складі. Наша компанія має склади у Китаї, де ви можете зберігати свій товар до відправки. Склад там буде працювати на прийом товарів до 17.01.2023 — цього часу достатньо, щоб встигнути оформити та відправити перевезення, якщо замовити його зараз.
  • Доставку вантажу до Шаргорода і прийняття товару. Ми приймемо ваш товар, перевіримо його стан та відправимо його туди, куди вам потрібно.

Пропозиції, які ми надаємо зараз є та будуть актуальними протягом всього 2023 року. Більш того, наразі ви можете замовити перевезення всього за 250$ за куб. Ціна, яка відкриває багато можливостей для вас та вашого бізнесу.

Що треба зробити, щоб отримати своє замовлення вчасно?

Увага! Останнє завантаження контейнеру відбудеться 10.01. Це значить, що якщо ви хочете отримати свій товар вчасно за допомогою нашої компанії, треба поквапитися зробити це до початку новорічних свят у Китаї.

Пропонуємо! Замовити перевезення зараз та забрати 2% кешбеку з кожної відправки.

Як це зробити!? Зв'язатися з нами за допомогою кнопки зворотного зв'язку.

Корисні статті в нашому Блозі

Які існують види перевізних контейнерів і навіщо вам потрібно про це знати
Які існують види перевізних контейнерів і навіщо вам потрібно про це знати Читати статтю
Icon
Як цифровий юань впливає на міжнародні перевезення
Як цифровий юань впливає на міжнародні перевезення Читати статтю
Icon
Зовнішньоекономічний контракт для перевезення вантажу
Зовнішньоекономічний контракт для перевезення вантажу Читати статтю
Icon