Difreight Новини Оптимізація складських запасів та гнучкий ланцюг поставок — що це таке і навіщо воно підприємцям

Оптимізація складських запасів та гнучкий ланцюг поставок — що це таке і навіщо воно підприємцям

Оптимізація складських запасів та гнучкий ланцюг поставок — що це таке і навіщо воно підприємцям

Ви маєте свій бізнес. Ваші справи йдуть вгору. Попит на товар є. Час масштабуватися! А саме — налагоджувати процес поставок та створювати запас, який буде вчасно доставлятися та швидко продаватися на ринку покупців. Більш того, якщо вчасно оптимізувати запаси та налагодити поставки (усунути затримки, брак товару, непорядних постачальників) — вам вдасться знизити витрати та напрацювати базу постійних і лояльних клієнтів. Чому і як? Розповідаємо у статті.

Пріоритет 2023 року

У часи війни на пульсі руку тримають всі підприємці. Оскільки бізнес повинен бути гнучким і вміти адаптуватися до будь-яких обставин. Більш того, настрої та бажання покупців змінюються надзвичайно швидко і варто навчитися підлаштовуватися під них, щоб отримувати стабільний дохід зі своєї справи.

Саме тому, гарна ідея — це побудувати систему, яка дасть можливість прогнозувати та створювати стабільний ланцюг поставок товарів з усього світу. Щоб зробити це необхідно дати опір на повний контроль складських запасів та обрати надійних постачальників, перевізників.

Також можна звернутися до IT. Зараз бізнес впроваджує багато автоматизованих систем, які допомагають контролювати всі питання і прогнозувати закупівлю на поповнення запасів, до того як купівельний попит збільшиться. IT платформи можуть розрахувати складські запаси з урахуванням взаємного впливу категорій товарів.

Але покладатися тільки на цифрове забезпечення не варто, бо дуже важливо фіксувати точну інформацію та контролювати запаси безпомилково. А як показує практика, будь-яка система може зламатися і збити налаштування. Що ми пропонуємо?

Сервіс Ysell

Програмне забезпечення, яке допоможе налагодити ланцюг поставок та оптимізувати складські запаси за рахунок свого функціоналу. Налічує у собі безліч функцій для автоматизації складського процесу:

Чому саме Ysell?

Як часто при роботі зі складом ви дивуєтесь винахідливості його працівників: втратити дві-три ваші коробки, які не "трекаються" уже другий тиждень? Чи виправить цю проблему Ysell? На жаль, ми не можемо повністю прибрати людський фактор. Але зменшити ризики виникнення таких ситуацій в майбутньому то Ysell точно може, адже програма працює за чіткими скриптами, де будь-яке переміщення вашої коробочки фіксується.

Приклади завдань, які наші клієнти вирішують за допомогою програми:
  • комунікація зі складом через єдиний простір, що перешкоджає ймовірність помилки та збільшує швидкість розв'язання можливих проблем;
  • генерування детального маркування для своїх вантажів;
  • керувати всіма своїми залишками на складі;
  • вся фінансова взаємодія відображається в одному місці.

Що обрати: спеціаліста з контролю поставок чи програмне забезпечення?

- Варіант 1: Штучний інтелект

З головних переваг — більш точні прогнози на попит, а також можливість оптимізувати та знизити складські запаси, продавши їх. Також, програми працюють без втручання людей і чітку фіксують всі показники і обробляють отримані дані за секунди. На додаток — все це можна переглянути на будь-якому пристрої і отримати аналітику за будь-який місяць.

- Варіант 2: Спеціалісти та компанії

Машинний інтелект — це дуже гарно і частіш за все набагато швидше. Але машиною керують люди і саме вони можуть допомогти вам розібратися у всіх питаннях в роботі з цією ж самою IT розробкою для фіксування складських запасів і побудови ланцюга доставок. Більш того, ви можете знайти компанію, якій віддасте всі логістичні питання на консалтинг і вам залишиться тільки отримувати звіти та контролювати роботу.

Пропонуємо об'єднати два варіанти при роботі з нами. Ми візьмемо всі питання логістики на себе. Розробимо безпрограшний ланцюг поставок, створимо вигідні та безпечні умови перевезення. Візьмемо відповідальність за ваш товар на себе. Підготуємо та відправимо товар вашому клієнту. Все що треба для того, щоб дізнатися про наші послуги детальніше — зв'язатися з менеджером за допомогою кнопки зворотного зв'язку і отримати консультацію для початку співпраці.

Корисні статті в нашому Блозі

Як правильно упакувати вантаж на піддони
Як правильно упакувати вантаж на піддони Читати статтю
Icon
Як електронна черга спрощує життя водіям та перевізникам
Як електронна черга спрощує життя водіям та перевізникам Читати статтю
Icon
День народження DiFreight: вже 3 роки ми розвиваємо сферу логістики в Україні
День народження DiFreight: вже 3 роки ми розвиваємо сферу логістики в Україні Читати статтю
Icon